mission-impossible-7
mission-impossible-7

موفقیت شدید ماموریت غیر ممکن – Mission: Impossible :Dead Reckoning در باکس افیس !

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول برنده 56.2 میلیون دلاری باکس آفیس آخر هفته داخلی را تضمین می کند. در حالی که Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One با 56.2 میلیون دلار فروش بلیت گیشه آخر هفته داخلی را برد. اولین اجرای آن کمی کمتر از آنچه پیش بینی شده بود بود. با این حال، لازم به ذکر است که به جای جمعه در روز چهارشنبه افتتاح شد و همچنین فروش بین المللی قوی 155 میلیون دلاری داشت. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

همانطور که توسط Comscore گزارش شده است. درآمد پنج روزه آن برابر با 80 میلیون دلار است که ممکن است کمی از فروش سه روزه آخر هفته آن کم کند. در حالی که واضح است که این مقایسه سیب به سیب نیست. اما Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول اکنون در زیر افتتاحیه آخر هفته Mission: Impossible 2 با 57.8 میلیون دلار و Mission: Impossible – Fallout 61 میلیون دلار قرار گرفته است. در سطح جهانی، هفتمین فیلم «ماموریت غیرممکن» در روزهای افتتاحیه بهترین امتیاز این مجموعه را 235 میلیون دلار به ارمغان آورده است که آن را در مسیر بازگرداندن بودجه تولید حدودا 300 میلیون دلاری خود قبل از بازاریابی قرار می دهد.

نقدها و استقبال از Dead Reckoning بسیار مثبت بوده است

نقدها و استقبال از Dead Reckoning بسیار مثبت بوده است، بنابراین باید در هفته های آینده به خوبی در باکس آفیس ادامه یابد. همانطور که گفته شد، هفته آینده با هیولایی معروف به باربنهایمر روبرو می شود! زیرا اوپنهایمر و باربی هر دو در تاریخ 21 جولای در سینماها اکران خواهند شد. در بررسی Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول، گفتیم که “جنگ صلیبی ضد الگوریتم تام کروز به شکل واقعی خنده دار در می آید، در یک حماسه اکشن سرگرم کننده، شدید و خود انعکاسی که برخلاف خودش کار می کند.”

Sound of Freedom در دومین آخر هفته اکران خود همچنان تحت تأثیر قرار می گیرد و با 27 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفت و مجموع فروش خود در آمریکای شمالی را به 85.49 میلیون دلار رساند. Insidious: The Red Door با فروش آخر هفته 13 میلیون دلار دنبال شد و ایندیانا جونز و Dial of Destiny و Elemental به ترتیب با 12 و 8.7 میلیون دلار در رتبه های اول قرار گرفتند. گزارش شده است که تام کروز در طول مذاکرات SAG-AFTRA استودیوهای هالیوود را لابی کرده است

طبق گزارشات، تام کروز، ستاره 7 ماموریت غیرممکن، در مذاکرات استودیو انجمن بازیگران سینما – فدراسیون آمریکایی هنرمندان تلویزیون و رادیو شرکت کرد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این ستاره پرکار اکشن به SAG-AFTRA کمک کرد تا اتحادیه تولیدکنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) را به طور خاص در مورد استفاده از هوش مصنوعی و رفتار بهتر با متخصصان بدلکاری لابی کند. گزارش شده است که در یکی از جلسات مذاکره، کروز از AMPTP درخواست می‌کند تا اهمیت خواسته‌های SAG-AFTRA در مورد استفاده از هوش مصنوعی مولد را تشخیص دهد. از آن زمان مشخص شد که استودیوهای هالیوود پیشنهاد کردند که بازیگران پس‌زمینه می‌توانند یک روز دستمزد برای یک استودیو پرداخت کنند تا شبیه آنها را برای همیشه مورد استفاده قرار دهند.

کروز همچنین از اجراکنندگان و هماهنگ کنندگان بدلکاری حمایت کرد، اگرچه جزئیات این مذاکره هنوز توسط SAG-AFTRA فاش نشده است. کروز علاوه بر حمایت از نوازندگان در سراسر صنعت، از SAG-AFTRA خواست تا به بازیگران اجازه دهد تا کارهای استودیویی خود را در طول اعتصاب ادامه دهند. ددلاین توضیح داد: «یک منبع نزدیک به این بازیگر اشاره می‌کند که این بحث به‌طور خاص مربوط به آخرین عکس پرفروش جاسوسی او Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One، که قبلاً کمپین روابط عمومی خود را به پایان رسانده بود، نبود. این در عوض تصدیق قدرت بازیگری روابط عمومی در تأثیرگذاری بر نتایج باکس آفیس بود، که البته برای تئاترهای پس از همه گیری، و به نوبه خود برای حرفه بازیگری بسیار مهم است.»

حمایت های صریح کروز از سینما ماموریت غیرممکن

البته کروز به خاطر حمایت صریحش از سینماها شهرت دارد. در چند سال گذشته، او به طور مداوم از حفظ تجربه تئاتر دفاع کرده است. Top Gun: Maverick یکی از اولین فیلم های پرفروش پس از کووید بود که کروز اجازه نداد فیلم در یک پلتفرم پخش آنلاین پخش شود. حتی فیلم بعدی Mission: Impossible فیلمبرداری تحت شرایط سخت در طول همه گیری ادامه داد.

تعهد کروز به سینما در درجه دوم اهمیت قرار دارد و به نظر می رسد که او به فکر وارد کردن آن به مذاکرات خود با AMPTP بوده است. گفته می شود که این گفتگوها قبل از شکست مذاکرات بین AMPTP و SAG-AFTRA در اوایل ماه جاری انجام شد. SAG-AFTRA در 13 جولای اعتصاب کرد و تعدادی از تولیدات مهم هالیوود در پی آن تعطیل شدند.  برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *