just cuase بازی
just cuase بازی

بازی Just Cause موبایل کنسل شد!

Just Cause – اسکوئر انیکس بازی Just Cause Mobile، بازی رایگان آینده خود را لغو کرد. در بیانیه ای به VGC، آن لو گروسبوآ فاورو، رهبر برند جهانی Just Cause تایید کرد که توسعه بازی اکشن موبایل متوقف شد. او گفت: “با اندوه فراوان ما پایان توسعه جاست کاز Mobile را اعلام می کنیم.” “از فردا، 3 ژوئیه 2023، بازی دیگر در فروشگاه های دیجیتال ظاهر نمی شود.” برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

جاست کاز Mobile قبلاً در دسترسی اولیه در دسترس بود، با این حال، این بازی اکنون از فروشگاه های Google Play حذف شد. قرار بود اواخر امسال راه اندازی شود. گروسبوآ-فاورو گفت: «اعلام چنین اعلانی، به ویژه برای طرفداران ما که منتظر انتشار بودند، هرگز آسان نیست. “ما صمیمانه از حمایتی که از ما کردید قدردانی می کنیم.”

معرفی بازی Just Cause:

Just Cause Mobile در مراسم The Game Awards در سال 2020 معرفی شد. اما پس از اعلام این خبر چندین بار به عقب کشید شد. این بازی به عنوان یک تیراندازی ایزومتریک از بالا به پایین در دنیای جاست کاز توصیف شده بود و قرار بود. یک کمپین داستانی کامل را همراه با 30 نفره رقابتی چند نفره و همچنین ماموریت‌های چهار نفره co-op ارائه دهد.

یک ارز ممتاز، Blue Diamonds، برای خرید در زمان دسترسی اولیه در دسترس بود، اما اکنون به طور کامل بازپرداخت خواهد شد. «لطفاً توجه داشته باشید که تمام الماس‌های آبی خریداری شده در طول دسترسی زودهنگام منطقه‌ای، در ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ به طور کامل به حساب Google Play شما بازپرداخت شده است.»

Just Cause 4 آخرین نسخه این فرنچایز در سال 2018 بود و طرفداران امیدوار بودند! که بازی موبایلی آینده داستان جاست کاز جدیدی را تا بازی اصلی بعدی به آنها بدهد.

بررسی Jجاست کاز IGN به آن امتیاز 7.9/10 داد و گفت: «Just Cause 4 هر آنچه از یک بازی جاست کاز انتظار دارید را دارد، تقریباً یک نقص. نسبت به جاست کاز 3، بهبودها در سراسر جهان باز زیبای آن گسترده است، اما عموماً جزئی است. بنابراین، در حالی که منفجر کردن ارتش دیکتاتوری دیگر، همان نوع کمدی بی‌معنایی و سرگرم‌کننده مبتنی بر فیزیک است که سریال بر اساس آن ساخته شده است! اما کمک زیادی به ترکیب سیستم‌های آب‌وهوای جدید یا مدهای مبارزه در جنگ نمی‌کند. این احساس “بیشتر از همان” را برای من ایجاد می کند.” برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *