فیلتر های جدید یوتیوب موزیک
فیلتر های جدید یوتیوب موزیک

فیلتر های جدید برای یوتیوب موزیک

به گزارش‌ دراگون موبایل و به نقل از گجت 360 ، یوتیوب موزیک آزمایش فیلترهای جدید برای آهنگ‌های در لیست پخش را در برنامه تلفن همراه آغاز کرده است. از آنجایی که این ویژگی جدید در حال حاضر در حال آزمایش است، تنها برای تعداد محدودی از کاربران قابل مشاهده است. این فیلتر ها به کاربران اجازه می‌دهند موسیقی بعدی را انتخاب کنند. YouTube Music در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد لیست های پخش را بر اساس آهنگ های جداگانه ایجاد و منظم کنند. همچنین به شما امکان می دهد به لیستی از آهنگ های موجود در یک ایستگاه رادیویی خاص گوش دهید.

فیلترهای جدید به صف “Up Next” توسط کاربری به نام “hanubeki” در Reddit گزارش شده است که توسط 9to5Google مشاهده شده است. طبق گزارش‌ها، فیلترها زمانی ظاهر می‌شوند که کاربران به طور فعال از فهرست آهنگ‌های تولید شده توسط رادیو را در برنامه پخش می‌کنند. کاربران با این فیلترها می‌توانند برای سفارشی کردن آنچه در مرحله بعد پخش می‌شود، روی آنها ضربه بزنند. طبق گزارش، این فیلترها توصیه‌هایی را به کاربران ارائه می‌دهند و با گزینه‌های جدید «همه»، «آشنا»، «توصیه شده» و «عمومی» در برنامه موسیقی، آنچه را که برای آنها بیشتر آشناست نشان می‌دهند.

فیلتر های جدید یوتیوب موزیک
فیلتر های جدید یوتیوب موزیک

کاربر Reddit که برای اولین بار این ویژگی را گزارش کرد، می گوید که فیلترها در برنامه YouTube Music بسته به آهنگ متفاوت است. همچنین این قابلیت فعلا فقط برای صف آهنگ های آماده رادیو در دسترس قرار گرفته.

این به‌روزرسانی برنامه YouTube Music در حال حاضر در مرحله آزمایشی است و به نظر می‌رسد که تنها به تعداد کمی از کاربران محدود می‌شود. دراگون موبایل نمیتواند مستقلا در دسترس بودن فیلترها را در زمان ثبت این مقاله تایید کند.

یوتیوب موزیک به دنبال افزایش رضایت کاربران است.

گوگل در چند ماه گذشته با افزودن ویژگی‌های جدید به برنامه YouTube Music خود از طریق به‌روزرسانی‌ها، فعالانه تلاش کرده است تا تجربه کاربر را بهبود ببخشد. در ژانویه امسال، YouTube Music یک برگه شخصی‌سازی شده «کانالهای توصیه‌شده» را در برنامه تلفن همراه با 10 ایستگاه رادیویی با پوشش هنری در شکل موج‌های رادیویی در پس‌زمینه به همراه عکسی از هنرمند یا آلبوم هنری و نشان‌واره YouTube Music به کاربران نشان داد.

علاوه بر این، برنامه YouTube Music همچنین الگوریتم رادیویی را برای نمایش هنرمندان بیشتری بهبود بخشید و ویژگی‌هایی مانند Family OS و Wear OS Shuffle را در ماه آوریل اضافه کرد.

همچنین بخوانید:

شرکت متا به شاکیان خود غرامت میدهد

سامسونگ به دنبال ساخت پردازنده اختصاصی برای پرچمدارانش است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *