قابلیت جدید واتس‌اپ: مخفی کردن وضعیت آنلاین!(به‌زودی)

در به‌روزرسانی بعدی واتس اپ ویژگی جدیدی اضافه می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید وضعیت آنلاین شدن خود از دید مخاطب‌ها مخفی کنید..

در چند ماه گذشته واتس اپ قابلیت‌های فراوانی را به این پیام‌رسان اضافه کرده که مورد استقبال کاربرها قرار گرفتند. قابلیت‌های جدید واتس اپ ابتدا به صورت آزمایش روی نسخه بتا اجرا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، در صورتی که آن قابلیت مشکلی نداشته باشه طی یک به‌روزرسانی به نسخه اصلی واتس اپ اضافه می‌شود.

بالاخره شرکت متا دارد حریم خصوصی افراد در واتس اپ را ارتقا میدهد. اخیراً قابلیت جدیدی به نسخه بتای واتس اپ اضافه کرده اند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید وضعیت آنلاین خود را از دید عموم مخفی کنید. اگر از کاربرهای نسخه ۲.۲۲.۱۶.۱۲ بتای واتس اپ باشید هم اکنون به این قابلیت دسترسی خواهید داشت. این قابلیت ابتدا در نسخه iOS واتس اپ اضافه شد که گزارش‌ها نشان می‌دهد به زودی آن را در نسخه اندروید هم خواهیم داشت.

همچنین مطالعه کنید: امکان مکث در ضبط پیام صوتی، قابلیت جدید واتس اپ برای آی او اسی ها!

با توجه به تصاویر منتشر شده از نسخه بتای واتس اپ گزینه جدیدی در قسمت حریم خصوصی اضافه شده که می‌تواند وضعیت آنلاین شدن شما از در دو حالت «همه» و «آخرین بار دیده شده است» قرار دهد.

منبع: phonearena

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *