Yakuza-8
Yakuza-8

Yakuza 8 شخصیت های بازگشتی را از Like a Dragon نشان میده

Yakuza اولین تصاویر از یاکوزا 8 به صورت آنلاین منتشر شدست. و نشان می دهد که شخصیت های مختلفی از قسمت قبلی یاکوزا: Like a Dragon بازخواهند گشت. همانطور که توسط فامیتسو گزارش شدست. یک ویدئو از پشت صحنه یوتیوبر و مبارز MMA، Mikuru Asakura. گشتی در استودیوی توسعه دهنده Ryu Ga Gotoku. همراه با نگاهی کوتاه به قهرمانان Like a Dragon، Ichiban Kasuga، Koichi Adachi و Yu Nanba در بازی جدید ارائه کرد. برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

شهر جدید یاکوزا

گفته می‌شود که یاکوزا 8 در یک شهر جدید اتفاق می‌افتد و ما همچنین متوجه شدیم که خود Asakura به عنوان یک شخصیت در بازی ظاهر می‌شود. کاسوگا نیز تا حدودی تغییر شکل داده است، به نظر می رسد اکنون با موهای بسته شده به جای مدل موی وحشی نمادین خود ظاهر شده است.

 

 

این اولین اطلاعات مناسبی است که ما در مورد Yakuza 8 داشته ایم. زیرا تنها تایید شست که در نوامبر 2021 در استودیوی Ryu Ga Gotoku در حال توسعست. مدیر استودیو Masayoshi Yokoyama در آن زمان کمی تایید کرد و گفت که بازی جدید ادامه‌ای از داستان Like a Dragon است که چند سال بعد اتفاق می‌افتد. بنابراین منطقی است که قهرمان داستان Kasuga، Adachi و Nanba در این فیلم جدید ظاهر شده‌اند.

ما همچنین می دانیم که Yakuza 8 یک RPG نوبتی باقی خواهد ماند. پس از اینکه Like a Dragon پس از 7 بازی اکشن یاکوزا به این ژانر تغییر داد. در بررسی 7/10 IGN گفت: “Yakuza: Like a Dragon گام‌های جسورانه‌ای را در مسیر جدیدی برای سریال برمی‌دارد. اما از حفظ تعادل خود غفلت می‌کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *