yakuza 0
yakuza 0

ماد های عجیب و غریب مستر چیف برای بازی یاکوزا – Yakuza 0

Yakuza 0 – Modder Kashiiera یک مد جدید فوق العاده ساخته است. که جایگزین Kazuma Kiryu و Goro Majima با Halo’s Master Chief و Arbiter می شود.  برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است. مود مورد بحث – Master Chief From Halo 3 – در NexusMods برای هر کسی در دسترس است. و به شما اجازه می دهد تا در کل Yakuza 0 به عنوان Master Chief Petty Officer John-117، یکی از بهترین ها، بازی کنید. مستر چیف جز چهره های نمادین بازی هیلوعه!

Kashiiera تعداد زیادی کلیپ از این مد را در توییتر به اشتراک گذاشت و نه تنها مستر چیف را نشان می دهد که به جای کازوما کیریو در حال مبارزه با کاموروچو است، بلکه یک ویدیوی فوق العاده لذت بخش را نشان می دهد که Master Chief و Arbiter به جای Kiryu و جمعه شب می رقصند. ماجیما.

Arbiter را می‌توان در خیابان‌های کاموروچو نیز دید که در حال مبارزه است، اما به نظر می‌رسد که این کار بیشتر از Master Chief، که تمرکز ماد است، در حال پیشرفت است و عقب‌تر است. در هر صورت، این یک روش جدید و تاثیرگذار برای بازی Yakuza 0 است.

اگر مود Kashiiera به شما الهام داد که دوباره به دنیایی که Master Chief واقعاً متعلق به آن است بپرید، آن‌ها مودهای زیادی دارند که سلاح‌ها را از یک بازی Halo به بازی دیگر می‌آورند، از جمله Classic CE Magnum از Halo: Combat Evolved into Halo 4، شعله‌انداز. از Halo 1 تا Halo 2 و موارد دیگر. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *