Xbox-seriesx
Xbox-seriesx

Xbox : دسترسی به آینده بازی است?!

Xbox رئیس ، فیل اسپنسر و معاون رئیس جمهور شرکت سارا باند گفتند که آینده بازی در مورد دسترسی و شکستن موانع محدودیت است. باند و اسپنسر در گفتگو با IGN ژاپن در نمایش بازی توکیو ، به سؤال یک هوادار در مورد انتظارات Xbox و امید به آینده بازی های ویدیویی پاسخ دادند. برای دریافت ادامه اخبار از این کنسول با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

باند گفت: “ما می دانیم که سه میلیارد نفر بازی می کنند. اما همه آنها امروز نمی توانند با هم بازی کنند ، درست است؟”. “همه این موانع به دلایل مختلف و بسیاری از کارهایی که در Xbox انجام می دهیم وجود دارد . ما می خواهیم این موارد را از بین ببریم. “ما می خواهیم همه بتوانند بدون توجه به اینکه چه نوع سخت افزاری را در سطح جهان بازی می کنند و قادر به برقراری ارتباط و انجام آن کارها با ترجمه فوری هستند ، بدون توجه به توانایی شما ، همه این موانع را از بین ببرند.” این باند گفت ، این امر با سرمایه گذاری Xbox در کنترلر تطبیقی مشهود است ، چیزی که فکر می کند مثبت زیادی را در بازی ایجاد می کند. وی گفت: “این فقط برای یک گروه از افراد در جایی یا جایی نیست.”

دسترسی های بینهایت Xbox و تجربه ای شگفت انگیز

“بهترین دوست شما می تواند در آن طرف جهان زندگی کند ، شما نمی دانید که آنها چه شکلی هستند یا چه زبانی که آنها صحبت می کنند ، و این باعث می شود تجربیات شگفت انگیز برای شما و روابطی که در غیر این صورت هرگز نداشته اید ، باز کند.”

این چیزی است که اسپنسر نیز به آن گواهی داد است . و در کنار باند اظهار داشت که پتانسیل رفع این موانع حتی می تواند فراتر از بازی باشد.

وی گفت: “چیزی که این سیاره بیشتر به افراد با دیدگاه های مختلف نیاز دارد و زمان بیشتری را در کنار هم می گذرانند و از یکدیگر می شنوند.” “و من می خواهم بازی های ویدیویی یک انجمن برای آن باشد.

“مکانیسم سرگرمی تعاملی بسیار خوب است که ارتباطات بین مردم را هدایت کنیم. ما سالهاست که آن را دیدایم ، و من می خواهم بازی های ویدیویی در این مسیر اتصال خالق به بازیکن به خالق بارها و بارها ادامه دهند. من فکر می کنم این یک فوق العاده است آینده برای ما. ”

خط لوازم جانبی Adaptive Xbox ، که برای بازیکنان طراحی شد تا یک کنترلر را برای آنها ایجاد کند . از فروشگاه مایکروسافت در دسترس خواهد بود. و به سایر ابتکارات دسترسی از این شرکت از جمله یک کنترلر Adaptive Xbox که در سال 2018 منتشر شد . می پیوندد و برای گیمرها با تحرک محدود ساخته شده است.

مایکروسافت همچنین در حال پیشبرد دسترسی از طرف نرم افزار بوده. و دستورالعمل هایی را برای توسعه دهندگان خود و حتی یک سیستم ارزیابی که تضمین می کند. بازی ها با همه بازیکنان در ذهن ساخته شده است ، معرفی می کند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *