Xbox Series X
Xbox Series X

مایکروسافت عدم افزایش قیمت Xbox Series X و S را تایید کرد

Xbox Series X پس از انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت پلی استیشن 5 سونی در بازارهای مختلف، مایکروسافت تایید کرد. که قصد ندارد اقدامات مشابهی را برای تعدیل قیمت Xbox Series X و S انجام دهد. . برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

نظر مایکروسافت نسبت به Xbox Series X و اخبار و اقتصاد جهانی:

مایکروسافت در بیانیه‌ای به Windows Central تأیید کرد که هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت Xbox Series X یا Series S وجود ندارد. و کنسول‌ها به قیمت فعلی خود در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا باقی خواهند ماند مایکروسافت می گوید. قیمت خرده فروشی پیشنهادی سری S 299 دلار و سری X در قیمت 499 دلار باقی می ماند.

این بیانیه به دنبال اخبار قبلی مبنی بر تعدیل قیمت پلی استیشن 5 در اروپا، بریتانیا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا، آمریکای لاتین و کانادا است. در یک وبلاگ پلی استیشن، این شرکت افزایش قیمت 50 دلاری برای PlayStation 5 و PS5 Digital Edition در بسیاری از بازارها را اعلام کرد. و دلیل آن را نرخ تورم جهانی و “روندهای نامطلوب ارز” عنوان کرد. به عنوان مثال در بریتانیا، PS5 با درایو دیسک اکنون 479.99 پوند قیمت دارد که از 449.99 پوند افزایش یافته است و نسخه دیجیتال 389.99 پوند قیمت دارد که از 359.99 پوند افزایش یافته است.

سونی تنها شرکت نیست!

سونی تنها سازنده سخت افزاری نیست که قیمت سیستم خود را در نتیجه اقتصاد جهانی افزایش داد. متا اوایل سال جاری اعلام کرد که قیمت هدست محبوب متا کوئست 2 VR خود را 100 دلار افزایش خواهد داد.

کارشناسان می گویند که زنجیره تامین جهانی همچنان تحت فشار است که منجر به این افزایش قیمت ها می شود. اگرچه Piers Harding-Rolls از Ampere Analysis نشان می دهد که سونی ممکن است تحت تأثیر افزایش قیمت به دلیل تقاضای مداوم قرار نگیرد. زنجیره تامین تقریباً از آغاز همه‌گیری کووید-19 تحت فشار بوده است و اقتصاد جهانی و همچنین حمله روسیه به اوکراین خشمگین شده است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *