xbox and ps5
xbox and ps5

تا الان ایونت بزرگ برای بازی های انحصاری برای ایکس باکس نداشتیم!

ایکس باکس فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، اعتراف کرده است. که از زمانی که یک بازی انحصاری پارتی اصلی روی Xbox Series X و S عرضه شده است، زمان زیادی می‌گذرد. اسپنسر در گفتگو با Same Brain در یوتیوب گفت که می‌داند چرا بازیکنان از کمبود بازی‌های اصلی فقط برای ایکس‌باکس ناامید شده‌اند. که احتمالاً Halo Infinite سال گذشته جدیدترین بازی بود – اما اشاره کرد که سال 2023 سال بزرگی برای این شرکت است. .(این هم یه چیزی زده) برای دریافت ادامه اخبار از این کنسول با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اسپنسر گفت: «یک چیزی که ما قطعاً با صدای بلند و واضح شنیده‌ایم این است که خیلی وقت است که چیزی را که مردم می‌گویند یک بازی بزرگ اول پارتی است، ارسال نکرده‌ایم.» ما می‌توانیم بهانه‌هایمان را در مورد کووید و موارد دیگر داشته باشیم، اما در نهایت می‌دانم که مردم روی پلتفرم ما سرمایه‌گذاری می‌کنند و می‌خواهند بازی‌های خوبی داشته باشند.»

او ادامه داد: “ما در مورد سال 2023 هیجان‌زده هستیم. ما در مورد بازی‌هایی که در راهند صحبت کرده‌ایم، و آن بازی‌ها به خوبی ردیابی می‌شوند. خارج کردن اولین بازی‌های فرست پارتی واقعی Xbox ما از Bethesda، و ارسال آن‌ها به Redfall و Starfield، یک مشکل خواهد بود. کلی خوشگذرانی.”

اضافه شذن فورزا جدید به ایکس باکس

همچنین انتظار می‌رود که Forza Motorsport 8 در بهار 2023 منتشر شود. و به مجموعه Xbox در سال اضافه شود و برای اولین بار از سال 2017 به سری‌های مبتنی بر شبیه‌ساز بازگردد.

با این حال، کمبود فعلی بازی‌های اول پارتی، به‌ویژه پس از تأخیر استارفیلد فوق‌الذکر. RPG فضایی عظیم از استودیو پشت Skyrim و Fallout – که در کنار تیرانداز جهان باز Arkane، Redfall به عقب راند شد، مشخص شد.

در حالی که ایکس‌باکس در این دوره تعطیلات دارای برخی کنسول‌های انحصاری است، مانند بازی تیراندازی با سلاح‌های ناپسند High on Life، شاید یک عنوان پرفروش برای رقابت با بازی‌هایی مانند خدای جنگ پلی‌استیشن: Ragnarok و Pokémon Scarlet and Violet از نینتندو را از دست بدهد. برای دریافت اخبار های بازی و کنسول های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *