phil spencer
phil spencer

قیمت ایکس باکس و بازی هایش افزایش پیدا خواهد کرد !

ایکس باکس – طبق گفته فیل اسپنسر، کنسول های Xbox Game Pass و Xbox Series ممکن است. در مقطعی قیمت خود را افزایش دهند، اما این افزایش در این دوره تعطیلات اتفاق نخواهد افتاد. برای دریافت ادامه اخبار از این کنسول با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

نظر تام وارن از ورج

همانطور که توسط تام وارن از The Verge در توییتر (در زیر) گزارش شده است، در جریان رویداد WSJ Live وال استریت ژورنال، رئیس Xbox گفت که مایکروسافت نمی تواند برای همیشه از افزایش قیمت محصولات خود جلوگیری کند.

اسپنسر گفت: «من فکر می‌کنم در مقطعی باید قیمت‌ها را در برخی چیزها افزایش دهیم، اما با ورود به این تعطیلات فکر کردیم که حفظ قیمت‌ها مهم است. ما قیمت کنسول خود را نگه داشته ایم، قیمت بازی ها و اشتراک خود را حفظ کرده ایم. فکر نمی کنم بتوانیم این کار را برای همیشه انجام دهیم. فکر می کنم در مقطعی باید مقداری را افزایش دهیم. قیمت برخی چیزها.”

فیل اسپنسر
فیل اسپنسر

هنوز خبری مبنا بر صد در صد بودن بالا رفتن قیمت ایکس باکس نیامده

این بدان معنا نیست که در حال حاضر برنامه‌ها یا زمان‌بندی‌هایی برای افزایش قیمت‌ها وجود دارد، اما حداقل برای کنسول‌ها، همانطور که اسپنسر در ماه سپتامبر گفت که مایکروسافت در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت Xbox Series X یا S ندارد.

پس از اعلام افزایش قیمت سونی در 25 آگوست. اسپنسر ابتدا گفت بود که قیمت ایکس باکس افزایش نخواهد یافت. سونی با استناد به “نرخ تورم بالای جهانی و همچنین روند نامطلوب ارز” گفت که قیمت پلی استیشن 5 را در اروپا افزایش خواهد داد. انگلستان، خاورمیانه، آفریقا، آسیا، آمریکای لاتین و کانادا.

نظر نویسنده:

” تنها چیزی که از ایکس باکس نباید انتظار میرفت گران نشدن کنسول و قطعات آن نسبت به بقیه کنسول ها باشه و قرار بود که یک امتیاز بزرگ برای ایکس باکس باشه تا فروش بیشتری هم نسبت به پلی استیشن رو تجربه کنه که مثل اینکه خودشون هم نمی خوان ” برای دریافت اخبار های بازی و کنسول های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *