واتس اپ
واتس اپ

کنترل های حریم خصوصی واتس‌اپ به روز شد!

واتس‌اپ به طور گسترده ای کنترل های حریم خصوصی بهبود یافته را برای کاربران ارائه می کند. این ویژگی‌ها به کاربران امکان کنترل دقیق تنظیمات حریم خصوصی خود را می‌دهند تا مشخص کنند چه کسی می‌تواند last seen، about و عکس پروفایل خود را در برنامه پیام‌رسان ببیند. آنها در سال گذشته در حال توسعه این ویژگی ها بودند و پس از آن شروع به ارائه این ویژگی برای آزمایش کنندگان بتا کرد. بهبود حریم خصوصی چند روز پس از اعلام این شرکت مبنی بر اضافه کردن پشتیبانی برای انتقال چت از اندروید به آیفون صورت می گیرد.

انتشار کنترل‌های حریم خصوصی دقیق توسط واتس‌اپ در توییتر اعلام شد. این تغییرات در تنظیمات حریم خصوصی واتس اپ برای بخش های آخرین مشاهده، درباره من و عکس پروفایل اعمال می شود. به گفته واتس‌اپ، کاربران می‌توانند مخاطبین خاصی را از دفترچه مخاطبین خود انتخاب کنند تا قسمت‌ها – یا تمام – نمایه خود را پنهان کنند. سرویس پیام‌رسانی بخش پرسش‌های متداول (FAQ) خود را در وب‌سایت خود با تنظیمات جدید حریم خصوصی به‌روزرسانی کرده است.

کنترل های حریم خصوصی در واتس‌اپ

پیش از این، کاربران اندروید و iOS سه تنظیمات را مشاهده می‌کردند: Everyone، My Contacts و Nobody در تنظیمات حریم خصوصی برای About، Last Seen و Profile Photo. اکنون گزینه چهارم My Contacts Except… اضافه شده که به کاربران امکان می دهد برخی از مخاطبین را از دفترچه مخاطبین خود انتخاب کرده و قسمت هایی از نمایه خود را از آنها مخفی کنند. سایرین در مخاطبین کاربر باید بتوانند نمایه واتس اپ خود را به طور معمول مشاهده کنند.

اینم بخون باحاله: قابلیت های جدید اینستاگرام برای کنترل فرزندان

تنظیم حریم خصوصی
تنظیم حریم خصوصی

کنترل‌ حریم خصوصی می‌تواند برای کاربران واتس‌اپ که مخاطبینی را اضافه کرده‌اند که نمی‌خواهند اطلاعات شخصی خود را با آنها به اشتراک بگذارند، مفید باشد. تنظیمات جدید حریم خصوصی به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت یک “لیست سیاه” از انواع مختلف ایجاد کنند تا بخش هایی از نمایه شما را از دید کاربران خاص پنهان کنند.

اینم بخون باحاله : متا روی رقابت با تیک تاک تمرکز کرده

اوایل این هفته، واتس اپ همچنین اعلام کرد که در حال ارائه پشتیبانی بتا برای توانایی انتقال چت از تلفن هوشمند اندرویدی به آیفون است. این سرویس پیام رسانی سال گذشته قابلیت انتقال چت از iOS به گوشی هوشمند اندرویدی را معرفی کرد. واتس‌اپ همچنین فاش کرد که کاربران برای انتقال چت‌ها، تاریخچه چت و رسانه‌های خود از اندروید به آیفون باید شرایط خاصی را رعایت کنند، از جمله دانلود برنامه Move to iOS و استفاده از تنظیم مجدد کارخانه یا آیفون جدید برای تکمیل فرآیند.

منبع: گجت360

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *