واتس اپ
واتس اپ

واتس اپ پریمیوم، ابزار جدید کسب و کار ها

طبق گزارش دراگون موبایل و به نقل از گجت 360، واتس اپ پریمیوم ، یک مدل مبتنی بر اشتراک، در حال آزمایش برای واتس اپ بیزینس است. در این مدل، حساب‌های تجاری ممکن است مبلغ مشخصی را برای ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف بپردازند.همچنین دارندگان پروفایل تجاری واتس‌ اپ می‌توانند از از تهیه واتس اپ پریمیوم امتناع کنند و به استفاده از نسخه فعلی ادامه دهند. اولین اشاره به طرح پریمیوم در ماه آوریل بود، زمانی که گزارش شد که این ویژگی به مشاغل اجازه می دهد تا حداکثر 10 دستگاه را پس از اشتراک در یک اکانت متصل کنند.

"نمایی

این خبر توسط WABetainfo گزارش شده است و این پلتفرم می گوید که واتس اپ پریمیوم برای اندروید، دسکتاپ و همچنین iOS در حال آزمایش است. همچنبین که این ویژگی منحصراً برای حساب های تجاری بوده و استفاده از آن اختیاری است. جزئیات طرح های اشتراک هنوز مشخص نیست، اما انتظار می رود که اشتراک در این ویژگی به پروفایل های واتس اپ بیزینس امکان دریافت ویژگی های اضافی را بدهد.

اگر به واتس اپ علاقه دارید : انتقال چت ها از واتساپ به تلگرام در اندروید و آی او اس!

دستگاه های متصل بیشتر و فیلتر چت ها

WABetainfo می‌گوید یکی از ویژگی‌هایی که واتس اپ پریمیوم می‌تواند به کاربران ارائه دهد، امکان اتصال و نام‌گذاری حداکثر ۱۰ دستگاه است. این قابلیت برای اکانت های رایگان، تنها 4 دستگاه است. علاوه بر این، واتس‌اپ ممکن است به کسب‌وکارها اجازه ایجاد یک پیوند تجاری سفارشی منحصر به فرد را نیز بدهد. وقتی کسب و کارها می توانند از لینک های کوتاه استفاده کنند که به مشتریان امکان می دهد با آنها در تماس باشند.

طی گزارش های اخیر، واتس اپ در حال آزمایش فیلترهای چت برای همه کاربران است. با فیلتر های چت راهی آسان برای یافتن چت های خاص به وجود می آید. واتس‌اپ همچنین شروع به شناسایی نام‌های «قانونی» کاربرانی کرده است که ویژگی پرداخت مبتنی بر UPI را در برنامه خود فعال کرده‌اند. واتس اپ همچنین در حال کار بر روی بهبود نمایه های کاربران است. اینگونه به کاربران امکان می دهد تصویر جلدی را در پروفایل های تجاری واتس اپ خود تنظیم کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *