واتس‌اپ
واتس‌اپ

قابلیت جدید Whatsapp با زمان بندی مشخصی پیام های شما را حذف میکند!

همانطور که در اغلب برنامه های کاربردی موبایل اتفاق می افتد، تغییرات عملکردی جدید اغلب در حال آزمایش با نسخه های بتا هستند. این همان چیزی است که بار دیگر در پیامرسان Whatsapp اتفاق می افتد.

همانطور که توسط WABetainfo اشاره شد، نسخه بتای v2.22.16.8 پیام رسان Whatsapp حاوی تغییرات کوچکی است. یکی از آنها عملکردی مربوط به مدیریت پیام های زمان بندی شده است. یعنی پیام هایی که به طور خودکار مطابق با زمان بندی انتخاب شده توسط کاربر ناپدید می گردند. اما اگر تا به حال این گزینه فقط با چت های جدید کار می کرد، اکنون انجام آن به صورت انتخابی با همه چت ها امکان پذیر خواهد بود. در اینجا صفحه نمایش تایمر اختیاری جدید برای آنچه ممکن است در نسخه نهایی نیز به نظر برسد را مشاهده میکنید.

whatsapp
whatsapp

به اکانت واتس‌اپ شما یک تایمر اضافه خواهد شد

در نهایت امکان اعمال یک تایمر پیام به چند چت در یک زمان وجود دارد. این ویژگی Whatsapp در تنظیمات پیش‌فرض تایمر پیام در دسترس بوده است. این قابلیت به کاربران کمک می کند تا به سرعت برخی از چت ها را ناپدید کنند. هنگامی که، تایمر پیام را برای برخی از چت ها اعمال می کنید، همه پیام‌های جدید در این چت‌ها ناپدید می‌شوند.

همچنین بخوانید: واتس‌اپ باز هم روی بهبود حریم خصوصی کار میکند

در حال حاضر این عملکرد برای همه حساب های واتس‌اپ بتا فعال نیست. فعال سازی می تواند به طور انتخابی در سمت سرور در هفته های آینده آغاز و سپس در نسخه نهایی نیز اعمال شود. در واقع، این یک گزینه جزئی است که کاربران می توانند از طریق یک دکمه میانبر آن را فعال کنند و از آنجایی که یک اصلاح با تأثیر عملکردی کم است، به احتمال زیاد در مدت زمان کوتاهی دائمی می شود.

اخیراً پیام‌رسان واتس‌اپ سخت تلاش کرده است تا مشکل حریم خصوصی کاربران را بهبود بخشد و جالب‌ترین تغییری که می‌تواند به زودی رخ دهد، امکان مدیریت بهتر وضعیت آنلاین شخص و تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه کسی می‌تواند ما را بسیار انتخابی‌تر ببیند، مربوط می‌شود.

همچنین بخوانید: فیسبوک روی رقابت با تیک تاک تمرکز کرده است

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *