واتس اپ
واتس اپ

واتس‌اپ باز هم روی بهبود حریم خصوصی کار میکند

واتس‌اپ در حال کار بر روی افزودن گزینه‌ی پنهان کردن وضعیت آنلاین کاربران است. این قابلیت یعنی چه کسی می‌تواند در واتس‌اپ از آنلاین بودن شما آگاه باشد. متا در حال به روز رسانی محدودیت زمانی برای حذف پیام ها برای برخی از نسخه های بتا است. این ویژگی در واتس اپ برای اندروید نسخه بتای 2.22.15.8 قابل مشاهده است که از طریق برنامه Google Play Beta در دسترس است. همچنین احتمالاً واتس‌اپ یک منوی زمینه کاملاً کاربردی در ویندوز بتا ارائه می‌کند.

طبق گزارش WABetaInfo است، سرویس پیام رسانی متعلق به متا در حال توسعه توانایی مخفی کردن وضعیت آنلاین از مخاطبین منتخب است. واتس‌اپ به کاربران این امکان را می دهد که دقیقاً در تنظیمات حریم خصوصی انتخاب کنند که چه کسی می‌تواند آنلاین بودن آنها آگاه باشد. این گزارش شامل یک اسکرین شات است که ویژگی جدید تنظیمات حریم خصوصی را نشان می دهد. این گزینه در دست توسعه است و احتمالاً به زودی ارائه میشود.

قابلیت پاک کردن پیام در واتس‌اپ
قابلیت پاک کردن پیام در واتس‌اپ

حذف پیام ها در زمان طولانی تر

همچنین واتس اپ در حال به روز رسانی محدودیت زمانی برای حذف پیام ها برای همه است. این پلتفرم پیام‌رسان به‌روزرسانی را از طریق برنامه Google Play Beta با نسخه بتای 2.22.15.8 برای اندروید منتشر می‌کند. بر اساس این گزارش، واتس‌اپ محدودیت زمانی ویژگی «حذف برای همه» را از گزینه‌های زمانی یک ساعت و هشت دقیقه و ۱۶ ثانیه به دو روز و ۱۲ ساعت افزایش می‌دهد. بازه زمانی طولانی تر به کاربران کمک می کند تا پیام های اشتباه را حذف کنند.

  همچنین مطالعه کنید: واتس‌اپ پریمیوم، مخصوص کسب و کار ها

WABetaInfo علاوه بر امکان مخفی کردن وضعیت آنلاین و تمدید محدودیت زمانی، یک منوی زمینه بازطراحی شده را در ویندوز بتا منتشر کرده است. این ویژگی برای کاربرانی که آخرین برنامه بتای WhatsApp را برای ویندوز 2.2225.2.70 از فروشگاه مایکروسافت نصب کرده اند در دسترس است. این گزارش شامل یک اسکرین شات است که منوی زمینه بازطراحی شده را نشان می دهد و به کاربران ایده ای از میانبرهای ارائه شده می دهد. همانطور که در اسکرین شات مشاهده می شود، یک چسباندن، لغو و انتخاب همه گزینه های متن وجود دارد. متن را می توان به صورت پررنگ یا مورب قالب بندی کرد. انتظار می رود این عملکرد قبل از انتشار نهایی دستخوش تغییراتی شود.

همچنین مطالعه کنید: حریم خصوصی واتس‌اپ به روز شد!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *