Call-of-Duty-Warzon 2
Call-of-Duty-Warzon 2

نقص Call of Duty: Warzone 2 بازیکنان را قفل می کند، از آنها می خواهد که Modern Warfare 2 را بخرند

Call of Duty: Warzone 2 چندین بازیکن پس از یک مشکل که می‌خواهد ابتدا Modern Warfare 2 را خریداری کنند. از بازی خارج شده‌اند، حتی اگر قبلاً آن را داشته باشند. همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است، به نظر می رسد که این مشکل زمانی رخ داد است. که توسعه دهنده Infinity Ward یک مشکل دیگر را در مورد بازی رایگان انجام داد است. زیرا حتی بازیکنانی که ساعت ها از زمان بازی خود خارج شد اند. قفل شد اند. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

Call of Duty: Warzone 2

در حال حاضر هیچ راه حل شناخته شده ای برای این مشکل وجود ندارد و نه Infinity Ward و نه ناشر Activision Blizzard آن را تایید نکرده اند.

خرید Modern Warfare 2 نیز کار نمی کند. زیرا بازیکنانی که مالک این بازی از زمان عرضه آن در ماه اکتبر بوده اند نیز قفل شد اند. در حالی که این دو بازی از یک لانچر استفاده می‌کنند. Warzone 2 تجربه مستقل و مستقل خودش است که برای پخش کامل نیازی به خرید دیگری ندارد. کاربر Reddit Unf0cused گفت: “من احتمالاً حدود 6 مسابقه Warzone 2 را بدون مشکل انجام دادم (آخرین بازی خود را چند دقیقه پیش به پایان رساندم). اکنون وقتی سعی می‌کنم آن را بازی کنم. وقتی روی «Battle Royale Solos» کلیک می‌کنم. پنجره «خرید Modern Warfare II برای دسترسی به همه چیز» را دریافت می‌کنم.

کاربر بازی و کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کرد و سعی کرد به حالت های مختلف بازی بپیوندد اما هیچ چیز مشکل را حل نکرده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *