God-of-WarDragon mobile.ir
God-of-WarDragon mobile.ir

نکات و ترفندهایی که قبل از بازی God Of War باید بدانید!

God of War یکی از بهترین بازی‌های سال است، اما مشابه سال گذشته The Legend of Zelda: Breath of the Wild، می‌تواند به طرز شگفت‌آوری کیش و مات باشد. پس از تکمیل داستان اصلی و بیشتر ماجراجویی پس از بازی، ای کاش قبل از شروع به پاسخ تعدادی از سؤالات می‌دانستم: چه مهارت‌هایی ارزش ارتقا را دارند؟ آیا باید برای خرید زره جدید یا ارتقاء زره قدیمی خرج کنید؟ تفاوت بین پرتاب تبر افقی و عمودی چیست؟برای دریافت اموزش های بیشتر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

بنابراین توصیه‌های مبتدی را جمع‌آوری کرده‌ام، به آن سؤالات و بسیاری موارد دیگر پاسخ داده‌ام. من اسپویلرهای داستانی را در این راهنما قرار نداده‌ام، اما جزئیاتی را درباره نحوه عملکرد سلاح‌ها، تجهیزات، ارتقاء، مبارزه و اکتشاف توضیح می‌دهم. اگر می‌خواهید بازی God of War را طوری تجربه کنید که انگار برف دست‌نخورده بالای یک کوه اسکاندیناوی است، ممکن است ترجیح دهید چند ساعت بعد از بازی به این راهنما بازگردید، زیرا خود را گیر کرده یا گیج می‌کنید.

برای ساده‌تر کردن کارها، توصیه‌هایم را به ترتیبی که فکر می‌کنم به آن نیاز دارید ارائه خواهم کرد. این راهنمای شما نیست که باید از ابتدا تا انتها بخوانید. از اطراف بپرید. از آنچه برای شما مفید است استفاده کنید!

کاوش کنید

وقت بگذارید:

God of War حتی از کم اهمیت ترین مکان ها نهایت استفاده را می کند. یک ماموریت فرعی سرگردان همچنان ضربات داستانی و لحظات شخصیت را به شما می دهد یا فقط داستان پس زمینه را پر می کند. یک جزیره کوچک دارای مسیرهای منشعب برای پازل ها و مبارزات شبه رئیس است. بن‌بست‌ها تقریباً همیشه چیزی برای ارائه دارند – حتی اگر فقط نقره‌ای و منظره‌ای مرتب باشد.

همانطور که گفته شد، God of War یک بازی بزرگ است. عجله در تجربه می تواند وسوسه انگیز باشد. فقط به یاد داشته باشید: داستان در انتظار شما خواهد بود. لذت بردن از لحظه.

به دنبال کلاغ های اودین بگردید
صادقانه بگویم: من هر کلاغی را پیدا نکرده ام. من نمی دانم چه اتفاقی می افتد وقتی همه آنها را خرد می کنید. اما جست‌وجوی کلاغ‌های اودین فقط جمع‌آوری وسایل کلکسیونی نیست. این یک راه خوب برای دیدن کل دنیای بازی است. شکار این موجودات پنهان در حالی که از یک نقطه به نقطه دیگر می‌روید، به شما کمک می‌کند تا مناظر را ببینید و متوجه شوید.

به‌علاوه، همه کلکسیون‌ها XP افزایشی کسب می‌کنند، پس از تکمیل یک مجموعه، جایزه دریافت می‌کنند.همچنین یکی از معروف ترین تروفی ها را دریافت خواهید کرد..!!

گوش کنید

قویاً شما را تشویق می‌کنم که به شخصیت‌ها اجازه دهید داستان‌هایشان را در مغازه‌ها یا قایق‌رانی کریتوس به پایان برسانند. وقتی از این داستان‌ها دور می‌شوید، اساساً از آن‌ها صرف نظر می‌کنید، که مایه شرمساری است، زیرا این لحظات خارج از کاف برخی از بهترین دیالوگ‌های بازی را دارند و داستان و زمینه زیادی را برای آنتاگونیست‌ها و تنظیمات آن فراهم می‌کنند.

گنجینه اواخر بازی را با پازل اشتباه نگیرید

شما هزاران مسیر، جعبه‌های قفل‌شده و مقبره‌هایی را خواهید دید که پوشیده از برمبل اسرارآمیز هستند. شما با سنگهای سبز درخشان و درهای آینه ای باشکوه روبرو خواهید شد. آنها پازل نیستند؛ خیلی دیرتر راه هایی برای باز کردن آنها به دست خواهید آورد. اگر روش واضحی برای ورود به یک منطقه نمی دانید، پس هنوز قرار نیست وارد آن شوید.

اتاق های اودین

اگر در اوایل بازی راه خود را به یکی از اتاق‌های اودین پیدا کردید، از آسانسور پایین آمده و از سالن عبور کنید تا زمانی که یک دروازه ویژه پیدا کنید. (وقتی آن را ببینید متوجه خواهید شد.) وقتی زمان رسیدگی به دعواهای پس از بازی فرا رسد، سپاسگزار خواهید بود.

برخی از فایت ها اختیاری هستند

Realm tears و اجازه دهید آنها را مینی‌بوس‌های REDACTED بنامیم اختیاری و بسیار دشوار هستند. سر خود را به چیزی نکوبید که هرگز برنده نخواهید شد. مانند گنجینه های قفل شده، فرصت های زیادی برای بازگشت به این تمرین ها خواهید داشت، زمانی که مجهزتر هستید، مبارزه کنید.

مبارزه کن

سرعت را در آغوش بگیرید

بله، مبارزه در این بازی God of War متفاوت است. نه، این چیز بدی نیست. در ابتدا، دعوا کند احساس می شود. سرعت را در آغوش بگیرید، زیرا با پیشرفت بازی همه چیز بسیار سریعتر می شود. از ساعات اولیه ماجراجویی برای آزمایش حرکات، مخلوط کردن حملات غوغا و تبر استفاده کنید، و ببینید کدام روش‌ها بهترین نتایج را در مورد دشمنان می‌گیرند.

از محیط به عنوان یک سلاح استفاده کنید

وقتی وارد یک اتاق می شوید، در نظر بگیرید که چیدمان آن چگونه به شما مزیتی می دهد. کوبیدن دشمنان به دیوارها، حسگر را افزایش می دهد و آنها را در برابر حرکات پایانی کریتوس آسیب پذیر می کند. اغلب گلدان‌های غول‌پیکر را می‌بینید که از سقف‌ها آویزان شده‌اند – می‌توانید با پرتاب تبر خود به سمت قرقره‌ای که آنها را در بالا نگه داشته است، آنها را روی سر دشمن بیندازید. در مراحل بعدی، گلدان های منفجره قرمز را خواهید دید که در سازندهای سنگی قرار گرفته اند. برای استفاده از مواد منفجره روی دشمنان علوفه عجله نکنید – آنها کمک بزرگی به دور دوم یا سوم دشمنانی خواهند کرد که تمایل دارند هر اتاق را پر کنند و معمولاً سخت تر یا سریعتر از بدهای اولیه هستند.

حملات RUNIC خاص خود را تغییر دهید

شما می توانید یک حمله سبک و سنگین را در هر زمان مجهز کنید. فکر کردن به هدف حملات رونیک فردی، نه اینکه کدام شکاف را پر می کنند، مفید می دانم. برخی از حملات رونیک بر روی مبهوت تمرکز می کنند، در حالی که برخی دیگر آسیب زیادی وارد می کنند. برخی از آنها فضای بزرگی را پوشش می دهند، در حالی که برخی دیگر باریک و هدفمند هستند.

آنچه را که برای شما و موقعیت شما مناسب است پیدا کنید. شاید بخواهید دو حمله رونیک بسیار سنگین داشته باشید تا دشمنان را از تعادل خارج کنید. یا شاید، هنگام مواجهه با یک دشمن بزرگ، حملات رونیک را به گزینه‌های متمرکز و آسیب‌رسان تغییر دهید. راحت شدن با رونیک های خود آسان است. در مقابل آن وسوسه مقاومت کنید آزمایش کنید!

یاد بگیرید که PARRY و DODGE داشته باشید

برای زنده ماندن در اوایل بازی نیازی به تسلط بر پاری و جاخالی دادن ندارید، اما مطمئناً بعداً همه چیز را لذت بخش تر می کند. صبور باشید و به دشمنان اجازه دهید به شما حمله کنند، نه اینکه هر جنگی را تحریک کنید. حملات پاریینگ، به ویژه، به شما این امکان را می دهد که آسیب های زیادی به دشمنان سرگردان وارد کنید.

فلش های خود را فراموش نکنید

آترئوس پیکان های نامحدودی دارد – آنها فقط یک لحظه طول می کشند تا دوباره تولید شوند. پس خسیس نباش وقتی با دشمنان زیادی روبرو می شوید، از فلش برای از بین بردن موجودات ضعیف تر استفاده کنید. فلش ها به ویژه برای قطع کردن حرف دشمنان مفید هستند، زیرا آنها برای انجام یک حمله سنگین آماده می شوند.

لازم نیست ماشه سمت چپ را نگه دارید و هر فلش را نشانه بگیرید. آترئوس به سمت موجودی در جهتی که کریتوس رو به رو است شلیک می کند. حتی اگر هنگام ضربه زدن به دشمنان حواس‌تان پرت می‌شود، حتماً دکمه پیکان (مربع) را اسپم کنید. شلیک کور بهتر از شلیک نکردن است.

تفاوت بین پرتاب تبر را بیاموزید

دو راه برای پرتاب تبر کریتوس وجود دارد. پرتاب عمودی (R2) به دشمنان می چسبد و می تواند آنها را در جای خود منجمد کند. پرتاب افقی (R1) از روی دشمنان و به هوا پرتاب می شود. با باز شدن قفل مهارت های خاصی، به طور خلاصه جرقه خواهد زد. اگر تبر را دقیقاً در این لحظه به یاد بیاورید، این فرصت را خواهید داشت که یک مزاحم مانند قدرت بیشتر یا آسیب رونیک به دست آورید.

برای حل معماهای محیطی با تبر، متوجه شدم که پرتاب افقی در مسیر مستقیم تری پیش رفت.

یافتن حرز (های) با زمان آهسته

به زودی در مقاله ای دیگر مشخصات این مورد را خواهیم داشت، اما به دنبال طلسم های سواحل قلمرو جن ها باشید. یک طلسم ویژه که برای تکمیل یک پازل محیطی پاداش می‌گیرد، به بازیکن این توانایی را می‌دهد که پس از انجام یک جاخالی در ثانیه‌های آخر، زمان را برای مدت کوتاهی کاهش دهد. این یکی از قوی‌ترین آیتم‌هایی است که در کل ماجراجویی پیدا خواهید کرد، به‌خصوص زمانی که به‌طور کامل ارتقا داده شود.

می‌توانید با انجام یک کوئست جانبی برای بازرگانان در بازی، طلسم دیگری پیدا کنید که زمان را کاهش می‌دهد، اما برای مبتدیان، این یکی به خوبی انجام می‌شود.

ارتقاء

از قبل هزاران زره و تجهیزات نخرید

فقط در صورتی که قصد دارید به اعتبارات عجله کنید، در اوایل بازی تجهیزات و زره بخرید. اگر برای کاوش، شکست دادن دشمنان قدرتمند و حل پازل وقت بگذارید، هزاران زره و تجهیزات تخصصی پیدا خواهید کرد.

نقره و مواد خود را برای ارتقاء مواردی که پیدا می کنید ذخیره کنید. ارتقاء تبر توسط داستان بسته می شود. ارتقاء کمان گران است، اما ارزش هزینه را دارد. منوی تاجر مزایای ارتقاء در انتظار را به شما نشان می دهد.

زره‌های اولیه را بفروشید، اما اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید مجموعه‌های کامل تجهیزات را متناسب با جنگ‌های مختلف تغییر دهید، از زره‌های اواخر بازی استفاده کنید. زره بسیار باکیفیت در آخرین فشار بازی به سرعت به سمت شما می آید، بنابراین زیاد به یک قطعه متصل نشوید.

این قوانین استثناهایی وجود دارد، اما آنها در ماجراجویی شما دیر می آیند. فعلا استرس نداشته باشید!اگر علاقه به دریافت اموزش و نکات برای این نوع بازی ها باشید به بخش اموزش ما سر بزنید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *