the last of us
the last of us

دیدگاه بازیگران سریال The Last of Us به زامبی های سریال

The Last of Us – پدرو پاسکال و بلا رمزی، ستاره‌های سریال The Last of Us شبکه HBO. واکنش‌های خود را به دیدن کلیکرهای نیمه زامبی و نیمه قارچی برای اولین بار به اشتراک گذاشته‌اند. برای دریافت ادامه بررسی با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

پاسکال که در یک مصاحبه جدید با IGN فاش شد، به نظر می رسید که واکنشی بین انزجار و ترس داشته باشد، در حالی که رمزی آنها را تا حدودی زیبا می دانست.

آنها به پاسکال گفتند: “شما از آنها خیلی عصبانی شدید.” “من آنها را تا حدودی زیبا یافتم. این چیزی است که در واقع ترسناک بود. فکر می کنم زیبایی آنها همان چیزی بود که وحشتناک بود.”

پاسکال تا حدودی موافق بود و کلیک‌ها را – که انسان‌هایی هستند که مانند زامبی‌ها در نتیجه رشد قارچ کوردیپس از سرشان عمل می‌کنند – به‌عنوان «کابوس هیولایی و گلی» توصیف کرد.

با این حال، او به کلمه “قارچ” اشاره کرد، همانطور که رمزی اضافه کرد: “کل قارچ، عفونت کوردیپس بر اساس علم است. از نظر تئوری ممکن است، و این همان چیزی است که وحشتناک است.”

وقتی The Last of Us در HBO Max در 15 ژانویه نمایش داده می شود، طرفداران از واکنش خود به Clickers لذت خواهند برد (یا نه). ماه ها، با HBO به اشتراک گذاری نگاه های جدید از بازیگران و یک تریلر رسمی دراماتیک.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *