tlouremake
tlouremake

اخبار های اخیر از The Last Of Us Remake + فیلم

The Last of Us Remake گلد شده و دیگه داره وارد مراحل اخر ساخت و انتشار بازی میشه. ولی این بازی تفاوت های زیادی با نسخه قبلی خود در پلی استیشن دارد. هم گیم پلی و هم گرافیک بازی کلی تغییر کرده چون بازی داره برای کامپیوتر میاد انتظاری جز این موضوع هم نداریم. برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

توضیحات خود انیماتور پروژه The Last of Us Remake

یک انیماتور که روی بازسازی The Last of Us Part 1 کار کرده است. از این ایده که این فقط یک “چاپ پول” است. مخالفت کرده است، و در عوض، از ایده دقت و تلاش باورنکردنی پشت آن بیشتر حمایت کرده است.

رابرت موریسون – که همچنین روی God of War (2018)، Resident Evil 7 و Injustice 2 کار کرده است، گفت: The Last of Us Part 1 “با دقت ساخته شده ترین پروژه ای است که من تا به حال دیده ام یا بخشی از آن بوده ام. تمام حرفه من” در توییتی که توسط Eurogamer مشاهده شده است (در زیر).

این بازی که بازسازی (ریمیک) نسخه اصلی پلی استیشن 3 2013 است. دارای انیمیشن های به روز، هوش مصنوعی دشمن جدید بر اساس The Last of Us Part 2. عملکرد 60 فریم در ثانیه و سیستم مبارزه ارتقا یافته است.

“It’s just a cash grab”

Actually it’s the most meticulously built and crafted project that I have ever seen or been a part of in my entire career. The highest level of care and attention to detail possible.

— Robert Morrison

توییت بالا توییت خود فرد انیماتور The Last of Us Remake است که معنی آن می شود:

“این پروژه چاپ پول است”

در واقع این پروژه دقیق‌ترین و دقیق‌ترین پروژه‌ای است که تا به حال دیده‌ام یا بخشی از آن در تمام حرفه‌ام بوده‌ام. بالاترین سطح مراقبت و توجه به جزئیات ممکن است.

بازی به دلیل قیمت 70 دلاری خود با انتقادهای آنلاین روبروست. با این حال، برخی معتقدند که بازسازی نباید به اندازه بازی های جدید مانند Horizon: Forbidden West یا Returnal باشد. موریسون با این نظر مخالف است و می‌گوید که بازسازی The Last of Us Part 1 “بالاترین سطح مراقبت و توجه به جزئیات ممکن” را دارد.

Developer Naughty Dog برخی از مدل ها و انیمیشن های جدید را قبلاً به نمایش قرار داده. که Tess جدیدترین نمونه آنست. یک تریلر کوتاه نیز قبل از تاریخ انتشار آن در 2 سپتامبر منتشر شد.

در بررسی 10/10 ما از نسخه اصلی، IGN گفت: “The Last of Us به طور یکپارچه گیم‌پلی رضایت‌بخش و مبتنی بر انتخاب را با روایتی خیره‌کننده کنار همست. هرگز کند نمی‌شود، هرگز رها نمی‌شود، و صادقانه بگویم، هرگز ناامید نمی‌شود. این پلی استیشن است. بهترین انحصاری 3، و کل تجربه، از ابتدا تا انتها، قابل توجه است.”

در پایین مقایسه گرافیکی و تس و دیجیتال فاندری رو مشاهده می کنید. د لست اف آس

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *