last-of-us-part-3
last-of-us-part-3

آیا The Last Of Us part 3 ساخته می شود؟!

The Last Of Us part 3 احتمال نیل دراکمن درباره د لست اف آس پارت سه: “من فکر می کنم داستان بیشتری برای گفتن وجود دارد”! در حالی که طرفداران د لست اف آس در حال حاضر به دنبال نمایش آینده HBO و عنوان چند نفره هستند،! Neil Druckmann از Naughty Dog احتمال بازی د لست اف آس پارت 3 را رد نمی کند. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

مصاحبه THR در مورد The Last Of Us part 3

دراکمن در صحبت با THR قبل از نمایش د لست اف آس در اواخر این ماه، نتوانست فاش کند که آیا قسمت 3 در Naughty Dog در حال ساخت است یا خیر! اما گفت: “من فکر می کنم داستان بیشتری برای گفتن وجود دارد.”

از آوریل 2021 که دراکمن گفت که او و هالی گراس، نویسنده همکار قسمت دوم. طرح کلی داستانی را نوشتند که ما در مورد ادامه بالقوه The Last of Us Part 2 2020 می شنویم. ساختن نیست – اما امیدوارم روزی بتوانیم روشنایی روز را ببینیم – که کمی بعد از این بازی چه اتفاقی می افتد را بررسی می کند. ما خواهیم دید.”

نسخه چند نفره د لست اف آس پارت دو :

Naughty Dog همچنین امروز مفهوم هنری جدیدی را برای بازی چند نفره آینده به اشتراک گذاشت. Druckmann قول داده است که جزئیات بیشتری در مورد عنوان چند نفره د لست اف آس در سال جاری که دهمین سالگرد انتشار بازی اصلی در سال 2013 است. ارائه خواهد شد.

علاوه بر اطلاعات بیشتر در مورد عنوان چند نفره، برنامه های سالگرد Naughty Dog شامل نمایش تلویزیونی Last of Us است که در 15 ژانویه از شبکه HBO پخش می شود و پشت صحنه بازی اصلی برای پلی استیشن 3 و بازسازی قسمت 1 برای پلی استیشن 5 است.

برای اطلاعات بیشتر درباره The Last of Us، آخرین تریلر رسمی و پوسترهای شخصیت سریال تلویزیونی را بررسی کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *