The last of us
The last of us

بررسی بازی د لست اف آس – The Last Of Us 1 + گیم پلی

د لست اف آس The Last Of Us بازی د لست آف آس یکی از بهترین بازی های دوران خودش بوده و تا سالها طرفداری خیلی زیادی داشته و هنوز هم خیلی دوست دارند! این بازی و انجام بدم بازی کنند ولی در این پست قراره این بازی را مورد نقد و بررسی از نظر بازی گیم پلی داستان و غیره..! قرار بدیم این بازی به تازگی قراره برای کامپیوتر ساخته و منتشر بشه تریلر های متفاوتی هم ازش منتشر شده این بازی در سبک سروایور و یا همان زنده ماندن می باشد داستان بازی هم حوله زامبی ها و آخرالزمان زامبی ها پیش میره و باید تا می توانید در این بازی زنده بمانید زامبی ها را از بین ببرید!

این بازی توسعه خیلی خوب و همچنین نمره متن فوق العاده ای داره موسیقی فوق العاده اون چیزی است که به این راحتی ها نمی تونید ازش دست بکشید و موسیقی اون تا مدت طولانی در ذهن شما باقی می ماند برای دریافت ادامه نقد و بررسی بازی د لست اف آس با سایت دراگون موبایل همراه باشید

بررسی داستان د لست اف آس:

داستان د لست آف آس حول یک مردی به نام جوئل می گردد که دختر خودش را در اولین حمله زامبی ها از دست می دهد ! در ادامه این بازی و گذشت چند سال از این واقعه به همراه خواهرش با دختری آشنا می شوند! که توسط زامبی ها گاز گرفته شده ولی هنوز زنده است ! و تبدیل به زامبی نشده این موضوع باعث می‌شود تا علاوه بر زامبی ها دولت و مردم هم به دنبال جوئل و آن دختر باشند !

داستان بازی یک داستان کامل و اورجینال بود که تو سالها هنوز مثل آن ساخته نشده نسخه ۲ آن هم به گرد پای داستان نسخه اول نرسید با این که سازندگان بازی بسیار تلاش کردند تا نسخه 2 مانند نسخه 1 بسازند ولی میشه گفت صد در صد موفق نبودند ! داستان بازی دارای هیجانات خاص خود و قسمت های غیر قابل پیش بینی دارد ! که هیچ وقت مخاطب را در یک خط خسته کننده قرار نمی‌داد!

گرافیک و محیط بازی د لست اف آس:

گرافیک بازی در زمان خود یک گرافیک کاملا پویا و عالی بود! محیط بازی هم دقیقا مانند گرافیک کاملا یک محیط بزرگ پویا و البته بسیار دارای بسیار ریز و قرمز زیاد بود ! بازی از نظر گرافیکی نمره فوق العاده گرفت گرافیک کاراکترها و همچنین زامبی ها در زمان کشتن آنها چه در حالت عادی شون منحصر به فرد بود و کاملا گرافیکی عالی داشت ! یعنی زمانی که شما پای زامبی را شلیک می کردید! زامبی پای خود را از دست میداد ولی باز هم زنده بود محیط بازی کاملا تخریب پذیر بود و افکت های انفجار ها و شلیک ها و اثر تخریب ها به وضوح قابل مشاهده می باشد!

گیم پلی د لست اف آس:

گیم پلی بازی فوق العاده هوشمندانه و اکشن طراحی شده شما در بازی تعداد اسلحه زیادی رو میتونید حمل کنید ! و البته به مهمات زیادی هم نیاز دارید بعد از گذشت سال ها از انتشار بازی این بازی هنوز هم گیم پلی عالی و فوق العاده ارائه می دهد ! حالت دویدن جوئل و الی و همچنین نوع تیراندازی و گرفتن لگد اسلحه هر دو با توجه به موتور گرافیکی خود بسیار واقع گرایانه طراحی شده ! یکی از بزرگ ترین نقاط قوت بازی می باشد ! همچنین در بازی شما دارای لایو اکشن های زیادی می باشید که در هنگام کات سین شما باید با دشمن مبارزه کنید ! و یا حتی اگر لازم باشد اجسام مختلفی را هنگام کات سین یا حتی گیم پلی اصلی تکان بدهید!

نقشه بازی هم به طوری طراحی شده به دارای آیتم های مخفی بسیاری است ! که باعث می شود شما می توانید اسلحه های قوی تر و بهتر را طراحی کنید و خودتان را تقویت کنید ! دسترسی به تمام مکان های مخفی بازی کاملا در دسترس و با پرش و بالا رفتن از مکان های مختلف یا باز کردن درهای مخفی کاملا امکان پذیر می باشد ! همچنین شما می‌توانید به عنوان دو کاراکتر در طی مراحل بازی ، بازی کنید ! که این موضوع هم یکی دیگر از نقطه قوت های بازی می باشد !

شخصیت سازی د لست اف آس:

شخصیت سازی این بازی بسیار دقیق صورت گرفته به طرزی که هر تصمیمی که کاراکتر می گیرد ! همان تصمیمی است که بازیکن در همان شرایط می توانست بگیرد همچنین شخصیت ها نقاط قوت و نقاط ضعف خود را دارند ! و یک شخصیت دقیق و کامل و پرفکت را ندارند که نشان دهنده این است ! که همه ی شخصیت پرقدرت همیشه در بازی وجود ندارد و ممکن است ! هر شخصیت انتخاب های غلط و یا انتخاب های درستی داشته باشد هر کاراکتر گذشته خیلی قوی و قدیمی دارد ! که با کاراکتر هایی که این بازی می‌بینید کاملاً جور است و کاملاً میتوان به این بازی لقب شاهکار را داد !

کات سین های د لست اف آس:

کات سین های این بازی بسیار هیجانی و اکشن بوده و همچنین اگر دراماتیک باشد ! مخاطب کاملاً در شرایط شخصیت های بازی قرار می گیرد ! و به علت داشتن داستان خوب و بی نظیر کات سین های این بازی اصلا خسته کننده و تکراری نیست!

سایر موارد:

هیچ کدوم از اسلحه های بازی خیلی قوی یا خیلی ضعیف نیست! و در هر یک از شرایط یکی از اسلحه ها به کار می آید مانند شاتگان که در زمانی که زامبی ها ضعف فقط برای سر دارند! این اسلحه کاملا کاربردی بوده غذا میره درجا از بین میبرد ولی شاتگان در اسلحه های در زمان هایی که زامبی ها ضعف مشخصی ندارند! کاملاً بی کاربرد است ! و باید از دسته های متفاوتی استفاده بشود که بتوان از مواد مختلف استفاده های متفاوتی مانند ساختن اسکیت برای ساختن دارو و بهتر کردن سلاح دستی کاملاً ایده ای نو و جذابیه! که کاملاً در زمان هایی که شما نیاز به یک سلاح قدرتمند داشتید ! کاملا به کار می آمد و شما را از مخمصه های متفاوت نجات می داد !

موسیقی متن د لست اف آس:

موسیقی متن بازی به طرز طراحی شده بود! که در هر یک از آنها و یا در هر یک از فایت ها کاملاً منحصر به فرد بود ! واقعاً موسیقی این بازی به طرزی بود! که شما حتی اگه بدون بازی به آنها گوش میدادی یک موسیقی فوق‌العاده و شاهکار را گوش می داد !

پس:

به صورت کلی اگر بخواهیم بازی د لست آف آس را بررسی بکنیم و یا از نظر پیشنهاد دادن آن را بررسی کنیم ! بازی د لست آف آس 1 لیاقت لقب شاهکار را دارد ارزش پلی دادن را دارد ! و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و باعث شود شما از داستان و هر نکته و المنت بازی لذت ببرید ! برای دریافت اخبار ها و نقد و بررسی های بیشتری بازی ها با سایت دراگون موبایل بخش گیمینگ همراه باشید !

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *