آیفون 13
آیفون 13

بالاخره تاریخ عرضه آیفون 14 فاش شد

به گزارش دراگون موبایل و به گزارش تک‌رادار با توجه به عرضه های قبلی آیفون، آیفون 14 باید در روز سه شنبه در ماه سپتامبر عرضه شود. و یک فرد مطلع در کمپانی اپل ایده خوبی به ما داد که کدام سه شنبه را در تقویم خود علامت گذاری کنیم.

طبق اطلاعات سایت متمرکز اپل iDropNews، رویداد سپتامبر اپل در سال 2022 در 13 سپتامبر – درست در اواسط ماه – برگزار می شود. اساساً زمانی که انتظارش را داشتیم.

طرح احتمالی آیفون 14
طرح احتمالی آیفون 14

آیا این تاریخ قطعی است؟

فعلاً این تاریخ را خیلی جدی نگیرید، زیرا این امکان وجود دارد که این تاریخ فقط یک تصمیم اولیه اپل باشد. در صورت لزوم، این شرکت می تواند به دلایل مختلفی تاریخ را تغییر دهد. حتی ممکن است افشاکننده اشتباه کند.

iDropNews می‌گوید که اپل یک رویداد را در سیزدهم سپتامبر برگزار می‌کند. ممکن است این رویداد معرفی آیفون 14 نباشد. از آنجایی که اپل تمایل دارد روزهای سه‌شنبه در ماه سپتامبر عرضه‌های آیفون خود را شروع کند کند، زمان‌بندی‌ها این بار هم مطابقت دارند.

احمال دارد که گجت‌های اضافی زیادی در کنار آیفون 14 عرضه شوند. اگرچه چیزی ذکر نشده است که قبلاً عرضه نشده باشد. ظاهراً چهار آیفون 14 (گفته می‌شود مدل استاندارد در کنار نسخه‌های مکس، پرو و پرو مکس عرضه می‌شود)، اپل واچ 8 در کنار یک «نسخه Extreme» برای کارهای بیشتر در فضای باز، ساعت مقرون به صرفه‌تر اپل واچ SE 2، معرفی خواهند شد.

با تمام آن محصولات جدید، این امکان وجود دارد که این شرکت مانند سال 2020 میزبان دو رویداد رونمایی باشد. در سال 2020 اپل واچ های جدید را زودتر از آیفون های سال دیدیم. اگر این اتفاق بیفتد، احتمالاً 13 سپتامبر فقط برای دستگاه‌های غیرآیفون خواهد بود، همانطور که در سال 2020 اتفاق افتاد و خانواده آیفون 14 دیرتر وارد بازار شدند.

از آنجایی که اپل به طور کلی رویدادهای راه اندازی خود را یک هفته قبل از وقوع آنها اعلام می کند، احتمالاً باید تا 6 سپتامبر منتظر بمانیم تا ببینیم آیا در روز 13 خبری از رونمایی هست یا خیر.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *