genshin impact
genshin impact

رای طرفداران The Game Awards دارای Genshin Impact و Elden Ring برای بازی سال است.

Genshin Impact و Sonic Frontiers در نظرسنجی طرفداران برای تعیین برنده دسته صدای بازیکن در The Game Awards 2022 پیشروی می کنند. و بر هر دو Elden Ring و God of War: Ragnarok تسلط دارند. جایزه صدای بازیکن، بر خلاف جوایزی که قرار است در طول نمایش سالانه جف کیلی اهدا شود، دسته‌ای است که 100% طرفداران رای می‌دهند، که عمدتاً توسط هیئت داوران انتخاب شده متشکل از اینفلوئنسرها و اعضای رسانه تصمیم‌گیری می‌شود.برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

The Game Awards و رای دادن گیمر ها به بازی مورد علاقشون

در هفته‌های منتهی به نمایش زنده، گیمرها می‌توانند به عنوان مورد علاقه خود در سال 2022 رأی دهند. و تعداد بازی‌ها برای دور سوم و آخر رای‌گیری به پنج بازی کاهش یابد. فینالیست های امسال عبارتند از: Elden Ring، God of War: Ragnarok، Genshin Impact، Sonic Frontiers و Stray.

زمان نگارش این مقاله – با کمی بیش از یک روز قبل از بسته شدن نظرسنجی ها. Genshin Impact با 53 درصد آرا از رقبای خود برتری دارد. در حالی که Sonic Frontiers با 33 درصد آرا در رتبه دوم قرار دارد. در همین حال، Elden Ring تنها توسط 8٪ از مخاطبان رای دهنده حمایت می شود. زمانیکه که Ragnarok – که ماه گذشته راه اندازی شد با تحسین منتقدان – در 5٪ نشسته است. این در حالی است که Stray تنها یک درصد از آرا را به خود اختصاص داد است.

IGN زمانی که The Game Awards در روز پنجشنبه، 8 دسامبر در ساعت 4:30 بعد از ظهر اقیانوس آرام / 19:30 شرقی آغاز می شود، به صورت زنده پخش می شود. مثل همیشه این نمایش شامل اجراهای موسیقی، حضور افراد مشهور، و نمایش های جهانی متعدد. از جمله اولین نگاه به گیم پلی Star Wars: Jedi: Survivor خواهد بود.

مطمئن شوید که از IGN برای دریافت بهترین اخبار پیشروی The Game Awards. از جمله انتخاب های ما برای آنچه که امیدواریم در طول نمایش زنده از ایکس باکس و پلی استیشن فاش شود، استفاده کنید. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

SonicFrontiers
SonicFrontiers

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *