the conjuring 4
the conjuring 4

احضار 4 – The Conjuring 4 احتمال دارد اخرین فیلم این باشد!

The Conjuring 4 در دست ساخت است، اما این فیلم بعدی ممکن است. آخرین فیلم برای سریال ترسناک جیمز وان در مورد زوج قدرتی ادعایی شکار شیطان اد و لورین وارن باشد. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

جیمز وان، کارگردان The Conjuring در مصاحبه‌ای با Collider درباره فیلم ترسناک آینده‌اش. M3GAN، نکاتی را درباره برنامه‌های تیم خلاق برای دنیای خالی از سکنه وارن بیان کرد. وقتی از کارگردان در مورد کار آینده‌اش در The Conjuring 4 و اینکه بعد از آن چه اتفاقی می‌افتد سوال شد، همه چیز را مبهم نگه داشت.

وان گفت: “بله، ما در حال حاضر روی آن کار می کنیم. با فیلم های Conjuring، ما برای [آنها] بسیار ارزشمند هستیم.” بنابراین، ما می‌خواهیم وقت خود را صرف کنیم تا مطمئن شویم که آن را درست انجام می‌دهیم و از احساسات داستان‌های وارن که می‌خواهیم بگوییم، و حرکت به داخل، و به طور بالقوه پایان دادن به آن، مطمئن شویم، فقط می‌خواهیم مطمئن شویم. که این چیز درست، داستان درستی است که ما می‌گوییم.»

هنگامی که برای تایید اینکه The Conjuring 4 آخرین ورودی خواهد بود، تحت فشار قرار گرفت، وان گفت: “ما هرگز نمی دانیم. شما هرگز نمی دانید. ما خواهیم دید.”

راهی طولانی که جیمز وان طی کرده The Conjuring 4

پس از هشت فیلم (و دو فیلم دیگر در راه)، شاید ذکر پایان کار برای طرفداران سری The Conjuring تعجب آور نباشد. با این حال، وان در حین صحبت با Collider به طور کامل به تایید پایان سریال متعهد نشد و در را به اندازه کافی باز گذاشت تا احتمال یک برخورد ماوراء الطبیعه دیگر بعد از The Conjuring 4 وجود داشته باشد.

در مورد دیگر آثار مرتبط با وارن، سومین فیلم با نام The Conjuring: The Devil Made Me Do It در هفته اول اکران در تابستان گذشته در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. در حالی که توسط وان کارگردانی نشده بود، او همچنان در داستان فیلم سوم مشارکت داشت و به عنوان تهیه کننده خدمت کرد. The Nun 2، یکی دیگر از داستان های ترسناک از همین مجموعه، قرار است اواخر امسال برای اولین بار به نمایش درآید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *