the-callisto-protocol
the-callisto-protocol

بررسی‌های استیم The Callisto Protocol به دنبال گزارش‌هایی از عملکرد ضعیف رنج می‌برد

The Callisto Protocol بررسی‌های Steam پروتکل Callisto در رنج هستند زیرا چندین کاربر نرخ فریم لکنت را در رایانه شخصی گزارش می‌کنند. همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است، صفحه Steam بازی در حال حاضر دارای امتیاز منفی است! و تنها 29٪ از 2840 بررسی مثبت است. پروتکل Callisto توسط یک کاربر به عنوان یک “بهم ریختگی لکنت زبان” توصیف شده است، در حالی که کاربر دیگری اظهار داشت: “وقتی بازی هر بار که به گوشه ای می روید، فریم های بازی را پایین می آورد، غوطه ور شدن بسیار سخت است.” برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

تعدادی از این کاربران همچنین ادعا کردند که پروتکل Callisto را بر روی کارت‌های گرافیکی پیشرفته از جمله RTX 3080 اجرا می‌کنند! اما حتی در آن زمان نیز نرخ فریم به طور منظم به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

کاربر دیگری می‌گوید: «در حال حاضر حتی نمی‌توانم از ناحیه باز شد راه بروم. و بدون لگ در یک 3080 با ردیابی پرتو خاموش، گوشه‌ای را بپیچم. “عملکرد در حال حاضر اصلا خوب نیست.”

The Callisto Protocol در تاریخ ۲ دسامبر برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، سری ایکس‌باکس و ایکس‌باکس وان نیز منتشر شد. با این حال، به نظر می‌رسد که تنها نسخه رایانه شخصی تاکنون مشکلاتی با نرخ فریم دارد، و حتی در آن زمان نیز به نظر نمی‌رسد که بر روی هر کاربر تأثیر بگذارد.

در بررسی 7/10 ما، IGN گفت: “پروتکل Callisto یک جانشین معنوی رضایت بخش برای سری Dead Space است، اما در نهایت بیشتر یک تقلید مدرن قابل توجه است تا یک جهش جدید ترسناک.” برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

تریلر انتشار بازی The Callisto Protocol

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *