terminator
terminator

بازی جدید ترمیناتور Terminator معرفی شد + تریلر

ترمیناتور – Nacon اعلام کرده است که در حال توسعه یک بازی بقا است که در دنیای پسا آخرالزمانی The Terminator اتفاق می افتد. به عنوان بخشی از نمایشگاه Nacon Connect 2022 معرفی شد، بازی بقای ترمیناتور که هنوز عنوان نشده است در استودیوی Nacon میلان در دست ساخت است. در یک دنیای باز اتفاق می افتد و بین رویدادهای روز داوری (حمله هسته ای اسکای نت که باعث آخرالزمان می شود) و تشکیل مقاومت جان کانر می گذرد. برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

این بازی دارای داستانی اصلی خواهد بود که از وقایع به تصویر کشیده شده در فیلم ها الهام می گیرد. هنوز هیچ گیم‌پلی فاش نشده است، اما ما یک تریلر سینمایی دیده‌ایم که یک T-800 را در حال شکار کسی در محیطی شبیه به انبار نشان می‌دهد. این چیز زیادی نیست. اما صدای طبل آهنگ تم اصلی در پس زمینه وجود دارد. بنابراین حداقل این وجود دارد.

سری ترمیناتور بهترین تاریخچه را در مورد بازی های ویدیویی (یا احتمالاً فیلم های پس از 1991) ندارد. با اینکه سری ترمیناتور با گذشت سال های کم کم طرفداران خود را از دست می دهد. ولی این بازی می تواند این سری را بسیار به عرش ببرد. و یا این سری را به طور کلی با مخ به زمین بکوبد. که هم فرصت خوبی است که این سری پر پتانسیل را نجات دهد. شما می توانید کمی پایین تر تریلری کوتاه که از بازی منتشر شده را ببنیید!

امیدواریم بقای استودیو Nacon میلان در آخرالزمان ماندگار جیمز کامرون، نقطه عطفی برای سرمایه‌گذاری‌های این سری باشد. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *