Tekken-8
Tekken-8

تیزر نمایش داده شده در EVO نشان می دهد که Tekken 8 ممکن است در راه باشد

Tekken 8 یک تیزر فوق‌العاده مختصر که در EVO 2022 نمایش داد، به بازی جدید Tekken رو آورد. در طول مسابقات قهرمانی بازی فایتینگ، یک کلیپ پایان بدنام کازویا تکن اصلی را نشان داد. که در آن او با انداختن او از صخره از پدرش هیهاچی انتقام می گیرد. به جای پایان دادن به زمانی که دوربین روی لبخند او زوم می کند، یک تاری ایستا وجود دارد و چهره او با نسخه قدیمی تر و زخمی کازویا با چشم قرمزی که در Tekken 4 به دست آورده بود جایگزین می شود.برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

شایعات اخیر بر اساس یک ویدیو!

یک ویدیوی کمتر از 30 ثانیه برای ادامه کار زیاد نیست. اما شایعات مربوط به بازسازی نسخه اصلی Tekken و دنباله جدید مدتی است که منتشر شدست. با توجه به اینکه تیزر نسخه قدیمی کازویا را نشان می دهد، منصفانه است که فرض کنیم Bandai Namco اشاره ای به بازسازی ندارد.

#TEKKEN بعدی خیلی کوتاه در #Evo2022 مورد تمسخر قرار گرفت.  اوت 2022

Tekken 8 در نشت انویدیا در سال گذشته ظاهر شد. که در آن یک توسعه‌دهنده وب پایگاه داده‌ای از بازی‌ها را در مشتری GeForce Now Nvidia پیدا کرد. که برخی از آن‌ها هنوز معرفی نشده بودند. حدس بزنید که ما یک بازی دیگر داریم که در کنار GTA: The Trilogy، پورت های PC God of War و Final Fantasy 7 Remake، Street Fighter 6 و بقیه موارد به لیست بازی های تایید شده اضافه می شود.

سال 2017 و معرفی تیکن 7

در سال 2017، زمانی که Tekken 7 برای PC معرفی شد (اولین مورد از این سری که به پلتفرم انتخابی ما منتقل می شود)، با کارگردان سریال Katsuhiro Harada صحبت کردیم. هنگامی که از هارادا پرسید که آیا برنامه این است که Tekken 7 به یک پلتفرم خدمات زنده به روز رسانی مداوم تبدیل شود یا اینکه Tekken 8 اجتناب ناپذیر است. هارادا پاسخ داد: “اگر بازی منتشر شود و به نظر می رسد که بازیکنان واقعاً 7 را دوست دارند و می خواهند موارد بیشتری را در بازی ببینند.

در همین راستا، شاید این چیزی است که ممکن است اتفاق بیفتد. یا ممکن است این اتفاق بیفتد که ما بازی را منتشر می کنیم و در یک مقطع زمانی تصمیم می گیریم که تعداد زیادی از بازی را به قدری تغییر دهیم که 8 یا یک عدد تغییر کند. ما چند ایده اولیه برای این کار داریم. کاری که ما دوست داریم انجام دهیم، اما واقعاً به بازیکنان و آنچه که آنها می خواهند ببینند بستگی دارد.”

Tekken: Bloodline، اقتباسی به سبک انیمه از این مجموعه که به نظر میرسد عمدتا بر اساس داستان Tekken 3 ساخته است. این ماه در نتفلیکس منتشر می‌شود. جین کازاما، پسر کازویا، با پدربزرگش هیهاچی تمرین می‌کند. و او به دنبال انتقام گرفتن از شیطان باستانی اوگر است. قرار است در 18 آگوست باشد.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *