minecraft-
minecraft-

10 بهترین بازی Survival – سروایول

Survival – آنها به اندازه Grand Theft Auto یا God of War مورد توجه قرار نمی گیرند، اما ژانر بقا یکی از محبوب ترین ها در بازی های ویدیویی است. از Minecraft گرفته تا Valheim، بازی‌های Survival پیوسته طرفداران بزرگ و پرشوری را به خود جذب می‌کنند که برای ساختن جهان‌های منحصربه‌فرد خود اختصاص یافته‌اند. آنها توسط چالش‌های سخت، حجم بی‌پایان محتوا، و رضایت خالص از ساختن از تبر و آتش اردوگاه به شهر، شهرک‌ها و حتی کل شهرها هدایت می‌شوند. برای دریافت ادامه این بررسی با سایت دراگون موبایل همراه باشید

هر ورودی منحصر به فرد است. اما همه آنها عنصر مشترکی دارند که از شما دعوت می کنند تا بقای خود را در یک دنیای خصمانه بسازید. خواه پر از هیولاها، دایناسورها یا مورچه های غول پیکر باشد. ما ابزارهای خود را برداشتیم و لیست خود را از بهترین بازی‌های بقا تهیه کردیم. و آنهایی را انتخاب کردیم که پر جنب و جوش‌ترین جوامع را دارند. جالب ترین مکانیک ها و هیجان انگیزترین دنیاها. در اینجا لیست ما از 10 بازی برتر Survival است.

10. Rust

اگر تحمل درد بالایی دارید، ممکن است Rust درست در مسیر شما باشد! گفته می‌شود، اگر به دنبال یک بازی Survival هستید که شما را سرپا نگه دارد، Rust بخش‌های مساوی هیجان‌انگیز و بسیار دشوار است. آیا به اندازه کافی خط کشی کرده ایم که این بازی آسان نیست؟ Rust خود را به عنوان تنها یک هدف اصلی تبلیغ می کند: زنده ماندن در مکانی که همه چیز می خواهد شما را بکشد – زمین، حیات وحش، آب و هوا، و اوه بله، بازیکنان دیگر.

این بازی فقط چند نفره است، بنابراین اگر فکر می‌کردید که می‌خواهید خانه روستایی خود را در آرامش بسازید، اشتباه فکر کرده‌اید. در نگاه اول، این بازی شباهت زیادی به Ark: Survival Evolved دارد، اما عناصر جهان باز و FPS کاملاً متفاوت هستند. با جناح‌ها، حملات، سیستم برق، وسایل نقلیه بسیار متنوع از جمله بالون‌های هوای گرم و شبکه عظیمی از قطارها، چندین نوع سرور بسیار قابل تغییر، پایگاه بازیکنان قوی، و بهبودها و به‌روزرسانی‌های نسبتاً مکرر، Rust به خوبی از « شما برهنه و تنها در یک منطقه متروک بیدار می شوید» مفهوم. اگر می‌خواهید از آن بهترین استفاده را ببرید، یک یا چند دوست را بیاورید. زنگ زمان زیادی را از شما می گیرد و شما خراب خواهید شد.

9. Grounded بازی Survival

زمانی که Grounded در سال 2020 در Early Access منتشر شد، مفهومی بود که نمی‌توانستیم باور کنیم قبلاً وجود نداشته است. فیلم «عزیزم، بچه‌ها را کوچک کردم» قبلاً ثابت کرده بود که دنیای کوچکی وجود دارد که چشمان عادی انسان ما هرگز نمی‌توانند آن را درک کنند، بنابراین منطقی است که این ایده به یک بازی ویدیویی راه پیدا کند. Grounded از آن استفاده کرد و یک بازی بقا کاملاً واقعی در اطراف آن ساخت. بیایید با آن روبرو شویم، اگر ناگهان به اندازه حشرات کوچک شده و به حیاط خلوت پرتاب می‌شوید، مایلید از آن مصیبت نیز جان سالم به در ببرید.

استخوان‌هایی که Obsidian Grounded روی آن‌ها ساخته است، برای یک بازی بقا معمولی، اما محکم هستند. دشمنان انواع و اقسام موجودات خزنده خزنده هستند و هر چیز دیگری برای زنده نگه داشتن خود استفاده می شود.

شما از چوب چوب می‌سازید، با استفاده از تیغه‌های چمن پایه می‌سازید. و حتی زره‌های ساخته شده از لاشه‌های کشته‌شدگان را می‌پوشید. Grounded چیزهای زیادی برای آن دارد و فقط در دسترسی اولیه است. ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم Obsidian چه چیزی درست می‌کند وقتی که این جانور در اندازه کوچک بازی منتشر می‌شود.

8. Valheim

زیبایی‌شناسی نیمه امپرسیونیستی و بیوم‌های متنوع Valheim به بازیکنان فرصت کاوش و غارت در دهمین جهان Yggdrasil را می‌دهد. متضاد ساختن پایه آرام و ایده آل در بیوم های اولیه، با نبردهای دلخراش در برابر ترول های غول پیکر و پشه های مرگبار در حالی که از مرکز جهان خارج می شوید. Valheim ساعت ها سرگرمی را برای رزمندگان، کشاورزان و معماران فراهم می کند. پیشرفت در این بازی به شکست دادن باس های موجود در هر زیست بستگی دارد. که به نوبه خود تنوع منابعی را که به آنها دسترسی دارید. تهیه دستور العمل ها و توانایی های ویژه مانند کاهش آسیب یا افزایش استقامت را افزایش می دهد.

اگر روحیه جنگجو دارید، Valheim بازی عالی برای مبارزه به عنوان قهرمان Odin و ادعای جایگاه خود در Valhalla است.

7. This War of Mine

This War of Mine یک بازی بقا است که مدت ها پس از اتمام کمپین آن با شما می ماند. از صحنه‌های سخت و بی‌نظیر آن، شخصیت‌های متنوع و متمایز آن، و داستانی که هیچ ضربه‌ای وارد نمی‌کند. این جنگ من یکی از صمیمانه‌ترین تصاویری است که نشان می‌دهد غیرنظامی بودن در تلاش برای زنده ماندن در میانه یک جنگ داخلی وحشیانه و نابخشودنی است.

گیم پلی بصری آن باعث می شود که به راحتی در روایت اخلاقی مبهم و تصمیمات سختی که برای اطمینان از Survivalی حزب خود باید بگیرید، گم شوید. چه بخواهید به عنوان یک رهبر قاطع یا یک بازمانده بی رحم بازی کنید، This War of Mine یک بازی است که می توانید بارها به آن بازگردید و همچنان چیز جدیدی پیدا کنید.

6. No Man’s Sky

در سال 2016 هیچ بازی هیجان‌انگیزتر از No Man’s Sky وجود نداشت، حتی از فضاهای بازی به جریان اصلی تبدیل شد و توسعه‌دهندگان در برنامه‌های گفتگوی شبانه آخر شب برای صحبت در مورد بازی قبل از انتشار آن حضور داشتند. به نظر می‌رسید که همه چیز در ماه آگوست منتشر شد، بدون ویژگی‌هایی که مردم تصور می‌کردند در آن گنجانده می‌شد و از نظر گیم‌پلی بسیار کمی ارائه می‌کرد تا جایی که تعداد زیادی از مردم تقاضای بازپرداخت کردند.

با این حال، اگر سال 2016 آخرین باری بود که در مورد No Man’s Sky فکر کردید، پس دارید به خودتان بد می کنید. در سال‌های پس از آن، No Man’s Sky به به روز رسانی ادامه داده است و نه تنها اکنون بازی‌ای است که بسیاری از ما فکر می‌کردیم در سال 2016 به دست می‌آوریم، بلکه بسیار بیشتر است. می‌توانید بین تمرکز بر تحقیقات علمی، مطالعه فرهنگ‌ها و زبان‌ها، شکار سنتینل‌ها، دسته‌بندی حیات گیاهی و جانوری یا ترکیبی از همه آن‌ها یکی را انتخاب کنید. این بازی عظیم است و سفری کاملاً متفاوت برای هر فردی که آن را راه‌اندازی می‌کند.

و، بله، شما نه تنها اکنون می توانید غریبه ها را در بازی بیابید – هرچند واقعا فقط در بازی مرموز Anomaly – می توانید دوستان خود را نیز در ماجراجویی به شما ملحق کنید. این بازی کاملاً همان چیزی است که شما از آن می سازید، که آن را به یکی از هیجان انگیزترین بازی های بقا در این لیست تبدیل می کند.

5. Subnautica

تعداد کمی از بازی‌های بقا ترس و انزوای محیط و همچنین Subnautica را به تصویر می‌کشند. با یک بازمانده تنها که در دنیای بیگانه فرو رفته است، به اعماق آبهای فرازمینی پر از هیولاهای بزرگ و کوچک (اما بیشتر بزرگ و گاهی غول پیکر) سفر می کند. در طول مسیر شما زیردریایی ها، پایگاه های زیردریایی و سایر تجهیزات را در مسیر کشف اسرار سیاره خواهید ساخت.

Subnautica برای اولین بار در سال 2016 منتشر شد و اکنون تقریباً در تمام پلتفرم های اصلی در دسترس است و از هدست های واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کند. علیرغم این مرحله، جلوه‌های بصری زیرآبی آن هنوز بسیار خوب است و تعداد کمی از بازی‌هایSurvival با اضطراب تماشای مواد غذایی و اکسیژن‌سنج‌های رو به اتمام شما در حین کاوش در گودال‌های عمیق و غارهای زیر آب مطابقت دارند. هنگامی که در نهایت به ایمنی Cyclops برمی‌گردید، تقریباً همیشه با یک آه تسکین می‌آیید – تجربه بازی ایده‌آل برای بقا.

4. Don’t Starve Together

Don’t Starve Together یک بازی سخت و دشوار است که به همان اندازه اعتیادآور است که سبک هنری آن جذاب است. سنج سنج با هم گرسنه نشوید چیزی است که این ماجراجویی گوتیک تلخ را از هم عصرانش متمایز می کند – زمان زیادی را در تاریکی بگذرانید یا به مدت طولانی درمان سلامت روان خود را نادیده بگیرید و ترس های شما شروع به تجلی در موجودات سایه ای می کند که به زندگی شما پایان می دهد. سریعتر از معده خالی بدوید

حلقه گیم پلی دشوار اما شهودی Don’t Starve Together به بازی ارزش فوق العاده و قابلیت پخش مجدد می دهد. چند دوست را به این ترکیب اضافه کنید، و شما در یک زمان سرگرم کننده هستید. فقط از تاریکی دوری کنید

3. The Long Dark

اگر به دنبال چیزی هستید که شامل داستان های علمی تخیلی یا جادو نمی شود. دست به کار شوید و برای یک ماجراجویی در طبیعت وحشی کانادا آماده شوید. The Long Dark در سال 2017 وارد صحنه شد. اما به روز رسانی های مداوم آن را برای بازیکنان جدید و قدیمی به طور یکسان تازه کرده است.

در حالی که یک حالت داستانی به نام Wintermute وجود دارد (که در آن قسمت آخر هنوز منتشر نشده است) گوهر واقعی بازی هم در حالت Survivalی بی پایان و هم چالش های مختلفی است که می توانید انتخاب کنید. و در حالی که هیچ بازی چند نفره وجود ندارد، به چالش کشیدن دوستانتان و دیدن اینکه چه کسی می‌تواند طولانی‌ترین زمان را در طوفان‌های زمستانی نابخشودنی با گرگ‌ها، خرس‌ها و گوزن‌هایی که همه به دنبال شما می‌آیند، زنده بماند، لذت‌بخش است.

اگر به دنبال چیز معمولی‌تری هستید، می‌توانید حالت Survival را در سختی Pilgrim باز کنید. و از کشف بخش‌هایی از نقشه و موارد مختلفی که می‌توانید در طول مسیر کشف کنید لذت ببرید. تاریکی طولانی پس از این همه سال همچنان یک لذت برفی است.

2. The Forest

تقریباً مانند هر بازی ترسناک Survival، The Forest به شما این امکان را می‌دهد تا قبل از اینکه شما را با هیولاهای فراوان آزار دهید، به فضای زمین دست پیدا کنید. با این حال، کاری که متفاوت انجام می‌دهد. این است که انتظارات شما را در مورد واکنش این موجودات آدم‌خوار به اقدامات شما زیر سوال می‌برد. برخلاف بسیاری دیگر از دشمنان بازی‌های ویدیویی، آدم‌خوارهای The Forest از نظر خودکشی تهاجمی نیستند، و این چیزی است که آنها را بسیار ناراحت‌کننده می‌کند. آن‌ها به سمت شما خواهند آمد، در فاصله کمی از دسترس شما توقف می‌کنند. قبل از اینکه با سرعت به سرعت دور شوند و دیگر دیده نشوند، شما را مطالعه می‌کنند.

تاکتیک‌های هوشمندانه مبتنی بر هوش مصنوعی Endnight شما را قادر می‌سازد تا هر حرکتی را که انجام می‌دهید حدس بزنید. آیا باید آن مجسمه ساخته شده توسط آدمخوارها را نابود کنید؟ آیا باید اجساد کشته شدگان را بسوزانید؟ شما با اطمینان نمی دانید، اما چیزی که می توانید روی آن حساب کنید این است که موجودات جنگل همیشه در حال تماشا هستند.

جدا از هوش مصنوعی فوق‌العاده‌اش، جنگل همچنین یک جزیره نسبتاً بزرگ برای کاوش ارائه می‌کند. پر از حیات وحش برای پوست کردن و خوردن، انواع توت‌ها و گل‌ها برای علوفه. و البته، تعداد تقریباً نامحدودی از درختان برای بریدن برای ساخت پایگاه‌هایی با آزادی. فقط با بازی بعدی در لیست ما مطابقت دارد. با یک سیستم غار کاملاً در هم تنید که می‌توانید در آن جستجو کنید. مجموعه‌ای از مجموعه‌ها، و داستانی جذاب با پایانی دیوانه‌کننده، The Forest یک بازی کاملاً ضروری برای هر طرفدار بقا است.

1. Minecraft

حذف بازی Minecraft آسان است، اما به همین راحتی فراموش می شود که چقدر می تواند یک بازی Survival عالی باشد. یک دهه به‌روزرسانی واقعی و سطح تقریباً غیرقابل درک موفقیت. آن را از سرورهای خلاقانه به یک پلتفرم نقش‌آفرینی به ابزار آموزشی کلاس درس کشید.

اما تجربه‌های متنوعی که می‌دهد، این واقعیت ثابت را کاهش نمی‌دهد. که Minecraft به طور همزمان یکی از عمیق‌ترین و در دسترس‌ترین بازی‌های بقا است که تاکنون ساخت شد. شما می توانید تمام راه را از پنهان شدن از زامبی ها در یک گودال خاکی در حالی که سیب ها را روسری می کنید. تا ساخت رایانه های واقعی با مکانیزم های Redstone بدون تغییر سرور پیش بروید.

تعداد کمی از بازی‌ها (اگر وجود داشته باشند) برای باز کردن این سبک سنتی چالش‌برانگیز برای چنین مخاطبان گسترده‌ای تلاش کرده‌اند، اما امکاناتی که در حین انجام این کار فراهم می‌کند چیزی کمتر از قابل‌توجه نیست.برای دریافت بررسی های بیشتر و اخبار بازی های گیمینگ با سایت خودتون دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *