superman-legacy
superman-legacy

میراث سوپرمن با یک سوپرمن جدید

Superman: Legacy رسما سوپرمن و لوئیس لین خود را دارد

Superman: Legacy استودیو دی سی امروز اعلام کرد که دیوید کورنزوت نقش مرد فولادی را در فیلم سوپرمن: میراث جیمز گان بازی خواهد کرد و ریچل برازناهان در نقش لویس لین بازی خواهد کرد. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

کورنسوت بیشتر به خاطر ایفای نقش اصلی‌اش در فیلم سیاست‌مدار نتفلیکس شناخته می‌شود و برازناهان برای بازی در نقش شخصیت اصلی فیلم خانم مایزل شگفت‌انگیز مورد تحسین قرار گرفت.

گان که علاوه بر نقش معمار مشترک دنیای جدید دی سی، کارگردانی Superman: Legacy را نیز بر عهده خواهد داشت، این خبر را تایید کرد. “دقیق!” گان نوشت. “آنها نه تنها هر دو بازیگر باورنکردنی هستند، بلکه افراد فوق العاده ای نیز هستند.”

گان قبلاً فاش کرده بود که کورنس‌وت و برازناهان در کنار نیکلاس هولت رقیب هستند.

Corenswet و Brosnahan در حال ایفای نقش های مهم برای DC Universe جدید هستند. استودیوی دی سی در میان مبارزاتی که به خوبی تبلیغ شد. از جمله اینکه فلش در مسیر سقوط باکس آفیس قرار دارد، اکنون به دنبال گان و پیتر سافران برای راه اندازی مجدد دنیای سینمایی جدید خود است. Superman: Legacy یک آهنگساز اصلی برای DCU جدید خواهد بود که گان قبلاً گفته بود شبیه سازی از MCU نخواهد بود.

در خلاصه داستان فیلم Superman: Legacy آمد:

Superman: Legacy داستان سفر سوپرمن (کورنس‌وت) برای آشتی دادن میراث کریپتونی خود با تربیت انسانی‌اش به عنوان کلارک کنت از اسمالویل، کانزاس را روایت می‌کند. او مظهر حقیقت، عدالت و روش آمریکایی است که با مهربانی انسانی هدایت می شود در جهانی که مهربانی را قدیمی می بیند.
Superman: Legacy در اوایل سال جاری در کنار DCU بازسازی شده گان و سافران معرفی شد و فصل اول آن «خدایان و هیولاها» نام داشت. این زوج در حال تنظیم یک برنامه هشت تا ده ساله هستند که انتظار می رود بازیگران برای حضور در سینما و تلویزیون قراردادهای یک دهه ای امضا کنند. از دیگر فیلم های اعلام شده می توان به The Brave and the Bold، Swamp Thing و غیره اشاره کرد.

واکنش اینترنت به بازی سوپرمن: میراث توسط دی سی

استودیوی دی سی سرانجام از شخصیت اصلی دنیای سینمایی جدید خود رونمایی کرد و دیوید کورنسوت تایید شد که نقش مرد پولادین را در Superman: Legacy بازی خواهد کرد و به نظر می رسد اینترنت در واقع از این موضوع خوشحال است.

Corenswet در نقش سوپرمن که در کنار بازیگری راشل برازناهان در نقش لوئیس لین اعلام شد، علیرغم اینکه ستاره مروارید جایگزین هنرپیشه اینترنت، هنری کاویل در این نقش شد، واکنش مثبت زیادی را برانگیخت.

پاسخ به مدیر عامل و سوپرمن استودیو دی سی: توییت جیمز گان کارگردان میراث در مورد بازیگران مملو از ستایش بود. یکی از کاربران گفت: “بازیگری عالی.” دیگری گفت: “این یک انتخاب عالی است.”

طرفداران در Reddit نیز هیجان خود را ابراز کردند. btm29 می‌گوید: “این ترکیب همیشه بهترین ترکیب بود. در این مرحله هیجان زده نشدن سخته. ” g88glueser افزود: “ریچل برازناهان در نقش لوئیس لین کمال است.”

سایر طرفداران فقط برای دوره جدیدی از فیلم های DC امیدوار و هیجان زده بودند. یکی از آنها گفت: “من واقعا امیدوارم که بسیاری از جامعه DC بتوانند گرد هم آیند و واقعاً پشت این دو جمع شوند.” “من واقعا فکر می کنم آنها پایه و اساس یک چیز واقعا خاص با DCU خواهند بود. نمی توانم منتظر شنیدن بقیه بازیگران باشیم.”

اکران و پیش بینی های فیلم سوپرمن

Superman: Legacy قرار است در 11 جولای 2025 نمایش داده شود و داستان یک سوپرمن جوان را روایت می کند که میراث کریپتونی و کانسان خود را متعادل می کند. این اولین فیلم از پنج فیلم و پنج برنامه تلویزیونی خواهد بود که فصل 1 DCU جدید با عنوان خدایان و هیولاها را تشکیل می دهند.

سردرگمی در ابتدا پس از اینکه بازیگر مرد پولادین بازگشت خود را به عنوان سوپرمن در کنار اکران بلک آدام اعلام کرد، درگیر شدن کاویل را احاطه کرد، اما او بعداً فاش کرد که پس از تغییر گان و پیتر سافران، مدیرعامل همکار در دی سی، دیگر برنمی گردد.

تایید شد که گان در حال نوشتن Superman: Legacy است، اما بعداً فاش کرد که او نیز کارگردانی خواهد کرد، اگرچه مطمئن شد که “حال و هوای مشابهی” با ابرقهرمان مارول او که محافظان کهکشان را ارائه می دهد، نخواهد داشت. این فیلم در ماه آوریل وارد مرحله پیش تولید شد و در حالی که جزئیات هنوز ناچیز است. گان گفت که آماده است آن را بالغ‌تر کند. اما به طور کلی به دنبال امتیاز PG-13 است.

تاریخ اکران Superman: Legacy 11 جولای 2025 تعیین شد. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *