Suicide Squad Isekai
Suicide Squad Isekai

انیمیشن Suicide Squad Isekai توسط برادران وارنر ژاپن و استودیو WIT معرفی شد

Suicide Squad – در حالی که جیمز گان در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی مجدد DCU با بازی Superman: Legacy است. هنوز عناوین غیر مرتبطی وجود دارند که می‌توان درباره آن‌ها به خصوص در انیمیشن هیجان‌زده شد. My Adventures With Superman قصد دارد یک نسخه انیمه شوجو از مرد پولادین را ارائه دهد و اکنون، برادران وارنر ژاپن آماده است. تا از یک انیمیشن کاملاً اورجینال ساخته شده در ژاپن رونمایی کند که شخصیت های DC را به معنای واقعی کلمه به دنیایی کاملاً جدید می برد. طی یک پنل در Anime Expo 2023، برادران وارنر ژاپن و استودیوی WIT از یک سری انیمیشن کاملاً جدید با عنوان Suicide Squad Isekai – به معنای واقعی کلمه، Suicide Squad Different World پرده برداری کردند. برای دریافت ادامه اخبار این انیمه با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

twiter
twiter

 

Isekai به سرعت رشد کرد و به یکی از بزرگترین، برجسته ترین و محبوب ترین ژانرهای انیمه در دهه گذشته تبدیل شد. این ژانر شامل یک قهرمان داستان – معمولاً یک فرد کاملاً معمولی – است که به دنیای فانتزی پر از موجودات و قدرت های شگفت انگیز و خطرناک منتقل می شود. طرفداران وسترن با این ژانر کاملاً ناآشنا نیستند، عناوین کلاسیک مانند آلیس در سرزمین عجایب و تواریخ نارنیا اساساً نقش isekai را ایفا می کنند. و شخصیت های خود را به دنیایی عجیب و غریب و جادویی دیگر می اندازند.

برنامه های عجیب غریب که جیمز گان برای دی سی و Suicide Squad دارد

اگرچه جزئیات در حال حاضر کمیاب است، اما ما می دانیم که این سریال به راه اندازی مجدد گان و پیتر سافران DC متصل نیست، جورج وادا، مدیر عامل استودیو WIT، از تماشاگران می خواهد که با گان تماس بگیرند و به او بگویند که نمایش را تماشا کند. علاوه بر این، اعلام شد که کارگردان ارشد انیمیشن Jujutsu Kaisen، Eri Osada، فیلم Suicide Squad Isekai را کارگردانی خواهد کرد، در حالی که Tappei Nagatsuki و Eiji Umehara نویسندگی را بر عهده خواهند داشت. Nagatsuki و Umehara با ژانر isekai غریبه نیستند، زیرا فیلمنامه Re:Zero – Starting Life in Another World را انجام داد.

تریلر کوتاه ولی افشاگر

تریلر کوتاهی که در پنل برای مخاطبان فاش شد، تصاویر دوبعدی بسیار شیک انیمه را نشان می‌داد. با هارلی و جوکر که در خیابان‌های گاتهام غوغا می‌کردند، ویرانی خونینی به بار می‌آوردند. قبل از اینکه به دنیایی فانتزی با اژدهاهای بزرگ و خوک‌های جهش یافته غول‌پیکر تبدیل شوند. در جهان های دیگر، این قطعا یک isekai است. علاوه بر این، اوسادا که با لباس کاتانا روی صحنه رفت، گفت که آنها “اجازه صریح از DC برای استفاده از جادو به کاراکترها دریافت کردند.”

و بله، هارلی و جوکر نمایش را رهبری خواهند کرد. اوسادا به این نکته اشاره کرد که نسخه آنها از جوکر متفاوت خواهد بود. اوسادا گفت: «همه نسخه مورد علاقه خود از جوکر را دارند. ما در نهایت تصمیم گرفتیم که هیچ تکرار خاصی را کپی نکنیم و چیزی کاملا منحصر به فرد داشته باشیم.” برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *