stray
stray

STRAY چند ساعت گیم پلی دارد؟!

Stray، بازی ماجراجویی جدید استودیو BlueTwelve، اکنون برای PS4، PS5 و PC در دسترس است. اگر مشترک PlayStation Plus Extra یا Premium هستید، Stray را بدون هزینه اضافی به عنوان بخشی از عضویت خود دریافت خواهید کرد، و با توجه به پتانسیل بسیاری از بازیکنان که به این سفر شگفت انگیز می روند، می دانیم که ممکن است تعجب کنید :Stray چقدر است؟ برای دریافت ادامه بررسی بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید

نقدو بررسی منتقد های مختلف در مورد زمان بندی بازی :

تام مارکز، منتقد و معاون ویرایشگر نظرات

تقریباً پنج ساعت طول کشید تا Stray را به پایان برسانم، با یک سبک بازی که می‌توانم آن را کامل اما نه وسواسی توصیف کنم. من اکثر اسرار کلکسیونی آن را به دست آوردم، فقط تعدادی از “خاطرات” پنهان را از دست دادم، و تمام کارهای جانبی را برای شهروندان روباتی که موفق به پیدا کردنشان کردم، انجام دادم. من قطعاً وقتم را صرف کردم و از لحظات احمقانه گربه در اینجا و آنجا نیز لذت بردم (از جمله چند چرت زدن)، بنابراین نمی‌توانم بگویم که عجله‌ای داشتم، اما احتمالاً یک ساعت یا بیشتر طول نمی‌کشد تا پیدا کنم. هر چیز دیگری را از دست دادم

جاناتون دورنبوش، ویرایشگر ارشد ویژگی ها

زمان پخش من از Stray در کمتر از 5 ساعت، دقیقاً 4:57 بود. من با تمام مجموعه‌های اصلی Stray به جز سه مورد، خاطراتی که در حین رفتن جمع‌آوری می‌کنید، تمام کردم. و من تعدادی، اما نه همه، از موارد جانبی را که چندین ربات دوستانه به شما ارائه می دهند، تکمیل کردم. حمل و نقل کلکسیونی من به لطف زمان بسیار سالمی بود که برای سرگردانی صرف کردم، زیرا BlueTwelve چنین دنیای دوست داشتنی برای کاوش ایجاد کرده است. من با هر رباتی که می توانستم صحبت کردم، زیاد خراش می کردم، اما به ندرت چرت می زدم، بنابراین تقریباً تمام آن زمان به جای اینکه مثلاً یک ساعت چرت بزنم تا جایزه بگیرم، فعالانه بازی می کنم تا ماجراجویی را کامل کنم. اما انتظار داشته باشید که آن زمان به زودی به ساعت بازی من اضافه شود.

مارک مدینه، تهیه کننده ارشد تحریریه

وقتی برای اولین بار بازی Stray را شروع کردم. خیلی قصد داشتم وقتم را با آن صرف کنم و خوشحالم که بگویم این کار را کردم! من اولین بازی خود را در چند روز پخش کردم. چند فصل در روز بازی کردم، و وقتم را صرف کردم تا با تعداد زیادی روبات ارتباط برقرار کنم. با این حال. همان‌قدر که می‌خواستم آن را برای همیشه دوام بیاورم، در نهایت با توجه به تایمر درون بازی. اعتبارات را دقیقاً در 4 ساعت و 30 دقیقه و 29 ثانیه گذاشتم. در طول آن بازی. من 16 مورد از 27 کلکسیونی را پیدا کردم و حدود نیمی از لیست تروفی پلی استیشن را تکمیل کردم.

گفته می‌شود، یکی از جام‌ها به شما نیاز دارد که استری را در کمتر از دو ساعت شکست دهید. و من خوشحالم که گزارش می‌دهم که این بسیار قابل دستیابی است. زیرا من دوباره به بازی برگشتم. این بار با هدف شکست دادن هرچه سریع‌تر آن. کات سین ها قابل رد شدن نیستند. اما دیالوگ ها هستند و در حالی که من تمام پازل ها را درگیر می کنم. دومین بازی خود را در کمتر از دو ساعت به پایان رساندم. اما لطفاً بازی Speedrun خود را برای دومین تلاش خود ذخیره کنید. وقت خود را صرف کنید و برای اولین بار از آن لذت ببرید!

برندان گریبر، ویراستار راهنماها

با نوشتن راهنما برای Stray، متعهد شدم که آخرین کلکسیونی و راز مخفی شده در شهر رو به زوال سایبرپانک را پیدا کنم. به لطف توانایی پخش مجدد فصل‌ها، بازگشت به عقب برای یافتن چیزی که نادیده گرفته بودم زمان بسیار کمی گرفت و من توانستم هر چیزی را که Stray ارائه می‌داد در حدود 6 تا 7 ساعت پیدا کنم. البته، شکارچیان غنائم احتمالاً باید برنامه ریزی کنند تا زمانی که یک مکان خوب برای catnap پیدا کردید، یک ساعت اضافی را اختصاص دهند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *