State of Decay 3
State of Decay 3

State of Decay 3 با Unreal Engine 5 ساخته می شود !

State of Decay 3 اخبار مربوط به اندازه یک روز دلپذیر در یک آخرالزمان زامبی نادر بوده است. اما مت بوتی، رئیس استودیوی Xbox Game به تازگی فاش کرده است. که بازی آینده در Unreal Engine 5 با کمک توسعه دهنده Gears of War ساخته می شود. همانطور که توسط Wccftech گزارش شده است، Booty در پادکست Major Nelson ایکس باکس ظاهر شد. و جزئیات جالبی از پشت صحنه در مورد توسعه State of Decay 3 را به اشتراک گذاشت. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

«شما به [توسعه‌دهنده State of Decay 3] Undead Labs اشاره کردید، آن‌ها در حال کار با The Coalition در ونکوور، استودیوی Gears of War ما هستند، با استفاده از برخی از فناوری‌های پیرامون Unreal Engine 5 و برخی از مواردی که در Gears of War وجود دارد. بوتی به نلسون گفت.

هفته گذشته قبل از گذشته، ما تمام روز را در آزمایشگاه‌های Undead در سیاتل گذراندیم. که عالی بود، به‌روزرسانی State of Decay 3 را دریافت کردیم، که واقعاً چیزهای جالبی داشت، علاوه بر این واقعیت که State of Decay 2 همچنان به پایگاه کاربر خود را افزایش دهد،” Booty اضافه کرد. “این نوعی چیز مخفیانه است که به رشد خود ادامه می دهد، و دریافت به روز رسانی جالب بود. من فکر می کنم ما اکنون یازده میلیون بازیکن مادام العمر را در State of Decay 2 بازی کردیم، که بسیار جالب است. همه اینها، کارهایی که آنها انجام می دهند. در آنجا، واقعاً بستر آزمایش، زمینه‌های اثبات، برای همه چیزهایی که در State of Decay 3 وجود دارد، وجود دارد.”

پیشرفت فوق العاده زیاد بازی State of Decay 3

بوتی همچنین درباره نحوه یادگیری از تیم‌ها در مورد پیشرفت بازی‌هایشان و اینکه چگونه این استودیوها فن‌آوری را به اشتراک می‌گذارند و همه اینها در اجلاس‌های مختلف اتفاق می‌افتد، بحث کرد.

بوتی توضیح داد: «ما ساختاری داریم، فقط آنها را اجلاس می نامیم، جایی که کارشناسان موضوع را برای یک یا دو روز دور هم جمع می کنیم. ما اجلاس‌های انیمیشن، نشست‌های رابط کاربری، نشست‌های Unreal Engine، اجلاس‌های فیزیک و غیره داشته‌ایم. فکر می‌کنم در سال گذشته نزدیک به 25 مورد از این اجلاس‌ها انجام دادیم. این مکانیسم اصلی ما برای تیم‌ها برای به اشتراک گذاشتن فناوری است.

The Coalition یکی از استودیوهای مایکروسافت در خط مقدم Unreal Engine 5 است، زیرا در سال 2021 اعلام کرد که برای “چند پروژه جدید” به UE5 منتقل می شود. در آوریل 2022، The Coalition حتی برخی از آزمایشات Unreal Engine 5 را به نمایش گذاشت.

در مورد State of Decay 3، در نمایشگاه ایکس‌باکس گیمز در سال 2020 معرفی شد و ما فقط یک نگاه اجمالی سینمایی از یک زن تنها در بیابان و یک جسد گرگ که توسط یک آهو زامبی خورده شد را دیدیم. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *