Star Wars Hunters
Star Wars Hunters

Star Wars Hunters : بازی شوتر جدید PvP تاخیر خورد

Star Wars Hunters، بازی تیراندازی PvP مبتنی بر تیم Zynga که برای نینتندو سوییچ، iOS و اندروید عرضه می‌شود، تا سال 2023 به تعویق افتاد. Zynga که در توییتر بازی (در زیر) اعلام شد. دلیل خاصی برای تأخیر ارائه نکرد. و صرفاً گفت که Hunters به منظور برآورده کردن انتظارات بالایی که برای طرفداران در سطح جهانی و خودمان به‌عنوان توسعه‌دهنده در نظر گرفته‌ایم. عقب رانده شدست. برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید

این پست اضافه کرد که تیم توسعه به طور خستگی ناپذیری برای دستیابی به چشم انداز ما برای Star Wars: Hunters تلاش می کند. ما می دانیم که تاخیر در بازی ها ناامید کننده است. با این حال، اولویت اصلی ما این است که مطمئن شویم بازیکنان بهترین تجربه ممکن را در این عرصه خواهند داشت.

Star Wars Hunters
Star Wars Hunters

این بازی در حال حاضر از طریق راه اندازی نرم افزاری در کشورهای منتخب برای برخی از بازیکنان در دسترس است. تیم سازنده قول دادست که این نسخه تا زمانی که Hunters به طور کامل منتشر نشود. به طور مرتب به روز میشود.

اولین بار در فوریه 2021 اعلام شد. این بازی در ابتدا تاریخ انتشار را در اواخر همان سال هدف قرار داده بود. قبل از اینکه تا سال 2022 به تعویق بیفتد. Zynga یک تریلر سینمایی و گیم پلی را در اواخر سال منتشر کرد که شخصیت های قابل بازی را به نمایش می گذاشت. اما از آن زمان تا کنون اعلامیه های مهمی ارائه نکرده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *