spiderman
spiderman

اسکرین شات های کامپیوتر Spider-Man Remastered لو رفت!

Spider-Man Remastered اگر نمی‌توانید تا 12 آگوست منتظر بمانید تا ببینید! بازی Spider-Man Remastered چگونه بر روی رایانه شخصی به نظر می‌رسد! تعداد انگشت شماری از اسکرین‌شات‌های ساخت نقد از طریق توییتر و Reddit به بیرون درز کرده است! در اینجا نگاهی به تنظیمات نمایشگر و منوهای نقشه برداری از کلید. و در اینجا برخی از تصاویر گرفته شده در یک مانیتور فوق عریض (در تب جدید باز می شود). (البته نه در تنظیمات بالا) آمده است. در واقع، در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

تفاوت های گرافیکی:

گزینه‌های گرافیکی مناسب به نظر می‌رسند. با یک لغزنده FOV و گزینه‌هایی برای خاموش کردن موارد مشکوک معمولی مانند شعله‌ور شدن لنز. شکوفایی، رنگ‌بندی، انحراف رنگی، تاری حرکت و دانه‌بندی فیلم. تنظیمات پیش‌فرض صفحه‌کلید جالب هستند. در حالی که تصور می‌کنم بسیاری از افراد با یک کنترلر بازی می‌کنند.

سیستم مورد نیاز Spider-Man Remastered نشان می‌دهد. که می‌توانید آن را در تنظیمات Ultimate Ray Tracing با GeForce RTX 3080 یا AMD Radeon RX 6950 XT. و همچنین 32 گیگابایت رم اجرا کنید. جالب است که ببینیم در حرکت چگونه به نظر می رسد. اما باید منتظر آن باشیم.

در طول هفته، Valve با کاربرانی که بازی Spider-Man Remastered را در هفت کشور پیش‌سفارش داده بودند. تماس گرفت تا از آن‌ها بخواهد خرید خود را لغو و تمدید کنند. زیرا قیمت در آن مناطق به اشتباه فهرست بود. مشتریان در استرالیا، نیوزلند، نروژ، لهستان، سوئیس و بریتانیا توانستند سفارشات خود را لغو کنند.

و سپس بازی را با قیمت اصلاح شده و پایین‌تر دوباره خریداری کنند.

سیستم مورد نیاز بازی Spider-Man Remastered:

  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 950 or AMD equal.
  • CPU: Intel Core i3-4160 or AMD equal.
  • RAM: 8GB.
  • OS: Windows 10 64-bit.
  • STORAGE: 75GB HDD.

بازی Spider-Man Remastered از 12 آگوست بر روی Steam و فروشگاه Epic Games  در دسترس خواهد بود. به زودی بررسی خواهیم کرد تا آن را با نسخه پلی استیشن مقایسه کنیم. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

spiderman
spiderman

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *