spider-man-2
spider-man-2

نقشه Spider-Man 2 دو برابر نقشه قبلی خود خواهد بود

Spider-Man 2 – ما به تازگی متوجه شدیم که نقشه Spider-Man 2 چقدر بزرگ خواهد بود، و مطمئن باشید: چیزهای زیادی برای کاوش وجود خواهد داشت.برایان اینتیهار، کارگردان خلاق بازی، در مصاحبه ای با واشنگتن پست، گفت که نقشه دنباله دو برابر نقشه Spider-Man 1 خواهد بود. او همچنین توضیح داد که چرخیدن در کوئینز چگونه است. که قبلاً متوجه شدیم که در دموی گیم پلی 12 دقیقه ای هفته گذشته در دسترس خواهد بود.  برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

Intihar گفت: از نظر وسعت شهر، در مقایسه با Spider-Man 1 دو برابر است. وقتی در کوئینز بازی می‌کنید، حس محله‌ای بیشتر به وجود می‌آید، ساختمان‌های کوچک‌تر، به همین دلیل است که بال‌های وب به خوبی در آن منطقه حرکت می‌کنند، جایی که اگر بخواهید می‌توانید به سمت زمین تاب بخورید یا می‌توانید در آن پرواز کنید. ”

سازنده های بازی Spider-Man 2 می گویند : ما موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای را آماده کرده‌ایم که قبلاً انجام نداده‌ایم.

در Spider-Man 1، بازیکنان فقط می توانستند منهتن را طی کنند. از سوی دیگر، Spider-Man 2 شامل کوئینز و بروکلین خواهد بود و همچنین انتظار می‌رود که بخش‌های دیگری نیز وجود داشته باشد. Intihar در صحبت با رسانه ژاپنی Famitsu (از طریق Gematsu) به طعنه پرداخت که چگونه اضافه شدن کوئینز و بروکلین باعث از بین رفتن یکنواختی های وب می شود.

او گفت: “از آنجایی که این دو منطقه تا حدودی کوچکتر و مسکونی هستند. فکر می کنم آنها را متفاوت از منهتن خواهید یافت. ” ما موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای را آماده کرده‌ایم که قبلاً انجام نداده‌ایم. مانند نبرد در رودخانه بین دو شهر، بنابراین امیدوارم که منتظر آنها باشید.»

بدون شک انتظارات از Spider-Man 2 زیاد است، زیرا Spider-Man 1 و Spider-Man: Miles Morales دو تا از محبوب ترین بازی های پلی استیشن هستند. با این حال، ما هنوز تاریخ انتشار نداریم. PlayStation Showcase هفته گذشته تنها پنجره انتشار پاییز 2023 اعلام شده قبلی را تکرار کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Spider-Man 2، تمام جزئیات جدیدی را که از نسخه ی نمایشی گیم پلی و نشستمان با Intihar و کارگردان بازی رایان اسمیت یاد گرفتیم، بررسی کنید. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *