zack snyder dc
zack snyder dc

DC ممکن است به زودی به Snyderverse پایان دهد

Snyderverse طرفداران دی سی. ممکن است پایان اسنایدرورس آنطور که ما می شناسیم باشد. استودیوی دی‌سی ماه‌هاست که در میانه تغییرات گسترده‌ای قرار داشته است، زیرا رهبری جدید برادران وارنر به دنبال تغییر آینده محتوای دی سی هستند. به گفته هالیوود ریپورتر، این استودیو ممکن است دستخوش تغییر شدید دیگری شود: بسته شدن کامل Snyderverse. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

هفته آینده، روسای جدید استودیو، جیمز گان و پیتر سافران، برنامه چند ساله خود را برای سرپرستی برادران وارنر دیسکاوری دیوید زاسلاو ارائه خواهند کرد. طرح آنها، که در حال حاضر هنوز در جریان است، به عنوان طرحی برای آنچه DC تبدیل خواهد شد، عمل می کند و احتمالاً یک چشم انداز کاملاً جدید برای فرنچایز معرفی می کند. آن چشم انداز جدید چگونه به نظر می رسد؟ ما واقعاً نمی دانیم، اما به نظر می رسد که Wonder Woman 3 را شامل نمی شود. طبق گزارش ها، فیلم تحت دی سی گان و سافران جلو نمی رود.

حرکت Wonder Woman

حرکت Wonder Woman نشان دهنده احتمال بسته شدن کامل Snyderverse زک اسنایدر است. این بدان معناست که دی سی می تواند بدون تمام قهرمانانی که اسنایدر در فیلم لیگ عدالت خود بازی کرده است، باشد. دیگر خبری از Man of Steel 2 با هنری کاویل نیست و دیگر خبری از آکوامن با جیسون موموآ نیست.

از قبل مشخص شده است که سوپرمن کاویل و آکوامن موموآ در فیلم فلش که قرار است در تاریخ 16 ژوئن 2023 به اکران در سینماها برود. گفته می شود که کاویل فیلم کوتاه خود را در ماه سپتامبر فیلمبرداری کرده است، اما هالیوود ریپورتر ادعا می کند که بحثی در جریان است. در داخل استودیو به عنوان نگه داشتن یا عدم حفظ کمئو. اگر گنجاندن آن نوید چیزی را بدهد که استودیو برنامه‌ای برای ارائه ندارد، توسط مخاطبان دیده نخواهد شد.

این تصمیم در حال حاضر کمی نامطمئن است زیرا کاویل اخیراً در ماه اکتبر به عنوان سوپرمن در فیلم Black Adam به سینما بازگشته است. خود کاویل حتی تایید کرد که واقعاً به عنوان سوپرمن بازخواهد گشت. در آن زمان، تضمین شده بود که او برای یک دنباله باز خواهد گشت. در حال حاضر، گزارش شده است که در هوا است.

بیانیه جیمز گان در مورد Snyderverse

امروز صبح، گان با یک تاپیک طولانی پاسخ داد که “برخی از آن درست است”، اما همچنین گفت که “بعضی از آن نیمه درست است، برخی از آن درست نیست، و برخی از آنها هنوز تصمیم نگرفته اند که آیا درست است یا خیر. درست است یا نه.” در اینجا بیانیه کامل او آمده است:

بنابراین. در مورد داستان دیروز در هالیوود ریپورتر، برخی از آن درست است، برخی از آن نیمه واقعی است، برخی از آن ها درست نیست، و برخی از آن ها هنوز تصمیم نگرفته ایم که درست است یا نه. اگرچه این ماه اول در دی سی مثمر ثمر بوده است، ساخت ده سال آینده داستان زمان می برد و ما هنوز تازه شروع می کنیم. من و پیتر مدیریت استودیو دی سی را انتخاب کردیم چون می دانستیم به محیطی پر از شکست وارد می شویم، هم در داستان هایی که گفته می شود و هم در خود مخاطب و زمانی که به سمت گفتن داستانی منسجم در فیلم، تلویزیون و انیمیشن حرکت می کنیم، یک دوره انتقالی اجتناب ناپذیر وجود خواهد داشت. ، و بازی.

اما، در نهایت، اشکالات آن دوره انتقالی به دلیل امکانات خلاقانه و فرصتی برای ساختن آنچه تاکنون در DC کارآمد بوده و کمک به اصلاح آنچه که نبوده است، کمرنگ شد. ما می دانیم که قرار نیست تک تک افراد را در هر مرحله خوشحال کنیم، اما می توانیم قول بدهیم که هر کاری انجام می دهیم در خدمت داستان و در خدمت شخصیت های DC است که می دانیم شما دوست دارید و ما خود را گرامی می داریم. تمام زندگی ها

در مورد پاسخ های بیشتر در مورد آینده DCU، متأسفانه باید از شما بخواهم که صبر کنید. ما به این شخصیت‌ها و داستان‌ها زمان و توجهی را که شایسته آنهاست می‌دهیم و خودمان هنوز سؤالات زیادی برای پرسیدن و پاسخ داریم.
بنابراین. در مورد داستان دیروز در هالیوود ریپورتر، برخی از آن درست است، برخی از آن نیمه واقعی است، برخی از آن ها درست نیست، و برخی از آن ها هنوز تصمیم نگرفته ایم که درست است یا نه.

— جیمز گان (@JamesGunn) 8 دسامبر 2022

سناریوهای مختلف DC

در حالی که برنامه‌ها هنوز در جریان هستند، طبق گزارش‌ها، سناریوهای مختلفی در جریان است، از جمله اینکه احتمالاً موموآ به‌عنوان یک شخصیت متفاوت از دی‌سی بازمی‌گردد. در همین حال، بلک آدام 2 ممکن است پس از نمایش کم‌نظیر تئاتری‌اش اتفاق نیفتد.

در هر صورت، Snyderverse برای سال‌ها ستون فقرات DC بوده است و اسنایدر دارای یک طرفداران انفجاری پشتیبان است. به لطف هجوم عشق به اسنایدر و دیدگاه خلاقانه او، وارنر اجازه داد تا فیلم چهار ساعته اسنایدر کات به HBO Max برسد. هرچند که تحت رهبری متفاوتی بود.

حالا که زاسلاو در راس وارنر قرار دارد چه اتفاقی برای اسنایدرورس می افتد؟ اسنایدر چگونه با طرح اصلی گان و سافران پیوند می خورد؟ آیا ما هرگز دوباره این قهرمانان را خواهیم دید؟ در حال حاضر، این حدس هر کسی است. برای دریافت اخبار های فیلم های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *