skate4
skate4

اسکیت 4 رسما Skate نامیده می شود. و این بازی رایگان خواهد بود

اسکیت 4 علاوه بر اینکه Full Circle فاش کرد که اسکیت 4 رسما اسکیت نامیده می شود، این استودیو تایید کرد که این بازی رایگان برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی خواهد بود. علاوه بر این، پشتیبانی از cross-play و cross-progression نیز خواهد داشت. این خبر از طریق به‌روزرسانی The Board Room’s Full Circle به اشتراک گذاشت و تیم آن اسکیت را تأییدکرد. در سن وانستردام، که خواهرخوانده ای با اسکیت و اسکیت 2، سن وانلونا است، برگزار می شود. برای دریافت اخبار کامل بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

توضیحات Full Circle در مورد اسکیت 4:

همچنین توضیح داد که چرا آن را با نام “اسکیت” انتخاب کرد. برخلاف Skate 4، می‌گویند این یک دنباله، راه‌اندازی مجدد یا بازسازی نیست، بلکه پلتفرمی جدید است که برای سال‌های آینده بر روی آن ساخته خواهد شد. این بدان معناست که طرفداران نباید انتظار یک اسکیت 5 یا 10 را داشته باشند، بلکه باید منتظر یک بازی اسکیت بورد باشند که برای مدت طولانی به تکامل خود ادامه دهد. به قول خودشان «اسکیت، نقطه» است.

Full Circle کمی بیشتر در مورد اسکیت مدل رایگان توضیح داد. اجرا خواهد شد، و گفت که تیم قوانین اساسی سختی را هنگام طراحی نحوه نگاه آن در رابطه با تراکنش‌های خرد وضع کرده است. چهار قانون مشترک آنها به شرح زیر است.

  • بدون پرداخت برای برنده شدن
  • هیچ منطقه نقشه در پشت Paywall قفل نشده است
  • بدون لوت باکس پولی
  • بدون مزایای بازی پولی

برنامه EA گیمز اسکیت 4:

EA در ماه ژوئن شروع به جذب بازیکنان برای اسکیت کرد و تیم در مورد اینکه چگونه این تصمیم سخت بود که به بازیکنان اجازه دهیم بازی را در حالت “پیش قبل از آلفا” ببینند، صحبت کردند. با این حال، در پایان، آنها می‌خواهند این بازی را با طرفداران بسازند و هرچه زودتر و هر چند وقت یکبار بازخورد دریافت کنند. در حالی که Full Circle نمی‌تواند «همه را در این تابستان» جذب کند، اما قصد دارد بازیکنان بیشتری را به اسکیت راه دهد. playtests در “ماه های آینده”. اسکیت اولین بار توسط Cuz Perry و Deran Chung در EA Play در سال 2020 معرفی شد و به طرفداران Skate که از سال 2010 Skate 3 منتظر ورود جدید در این فرنچایز بودند، خبرهای خوبی داد.

اسکیت. در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما تیم قول داده است که به محض آمادگی در دسترسه. برای دریافت اخبار های بیشتر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *