Shazam! Fury of the Gods
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods احتمال دارد فیلم های بیشتری داشته باشد

Shazam! Fury of the Gods هنگامی که جیمز گان و پیتر سافران «فصل اول» از دنیای جدید DC (DCU) را اعلام کردند! Shazam بخشی از نقشه راه اولیه نبود! و باعث شد طرفداران احساس کنند که دنباله آینده یک پایان غم انگیز برای این سری خواهد بود. اما کارگردان دیوید اف سندبرگ برای کسانی که سوگوار ابرقهرمان کمیک زکری لوی هستند پیام امیدواری دارد. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

همه چی به طرفداران Shazam! Fury of the Gods بستگی دارد!

سندبرگ در پاسخ به یکی از طرفداران که نگران عدم قطعیت پیرامون سریال «از بین بردن جو فیلم» بود. گفت که «امکان Shazam بیشتر وجود دارد» اما به شرطی که طرفداران بروند و فیلم را ببینند.

سندبرگ در پاسخ به اینکه آیا Shazam در DCU آینده ایفای نقش خواهد کرد، گفت: «اگر مردم فیلم را نبینند، او قطعا این کار را نخواهد کرد. آنچه به من گفته شده این است که هیچ چیزی در فیلم‌های Shazam وجود ندارد که با برنامه‌های آینده دی‌سی مغایرت داشته باشد. بنابراین احتمال Shazam بیشتر وجود دارد و اگر این چیزی است که می‌خواهید بهترین گزینه برای دیدن فیلم است.

مثل همیشه، بازده باکس آفیس کاهش یافت! که متأسفانه انتظار می رود Shazam از نظر استانداردهای فیلم های ابرقهرمانی پایین باشد! طبق پیش بینی های اولیه حدود 35 تا 40 میلیون دلار. در مقایسه، Shazam اصلی – که به عنوان یک موفقیت متوسط در نظر گرفت ! در میان نقدهای مثبت با قیمت 53.5 میلیون دلار عرضه شد.

با توجه به اینکه صدای انتشار نسبتاً خاموش است. آینده Shazam ممکن است به توانایی آن در شکست دادن انتظارات مانند نسخه قبلی خود بستگی داشته باشد.

در این بین، DCU با موج اولیه فیلم هایی از جمله سوپرمن، بتمن و چیز مرداب در حال شارژ شدن است. در جای دیگر، بتمن مت ریوز قرار است به یک سه گانه تبدیل شود و جوکر دنباله خودش را با بازی لیدی گاگا می گیرد. بلک آدام، به نوبه خود، به نظر می رسد حداقل در حال حاضر انجام شد.

وقتی Shazam در تاریخ 17 مارس عرضه شود، متوجه خواهیم شد که آیا Shazam در مسیری قرار دارد که از سرنوشت مشابهی جلوگیری کند! برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

"Shazam!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *