Whatsapp
Whatsapp

ارسال فایل های دوگیگابایتی در واتساپ !

واتس اپ با جدیدترین ویژگی ها برنامه خود را بزرگ می کند. پس از انتشار واکنش های پیام به تعداد محدودی از آزمایش کننده های بتا، واتس اپ اکنون ویژگی مفید دیگری را ارائه می کند.
بیایید ویژگی را معرفی کنیم. همانطور که می دانید، امکان اشتراک گذاری فایل های رسانه ای بزرگتر از 100 مگابایت وجود ندارد زیرا این محدودیت فعلی است. برای دریافت ادامه خبر با سایت دراگون موبایل همراه باشید

اما خبری وجود دارد: WhatsApp در چند روز اخیر آزمایش کوچکی را آغاز کرده است و برخی از افراد اکنون می توانند فایل های رسانه ای تا 2 گیگابایت را به اشتراک بگذارند!
متأسفانه، این فقط در آرژانتین موجود است و به تعداد معینی از آزمایش‌کنندگان بتا محدود می‌شود. در واقع، ما حتی نمی دانیم که آیا واتس اپ قصد دارد در آینده همان ویژگی را برای افراد بیشتری عرضه کند، زیرا این یک آزمایش است. واتس اپ حتی ممکن است با بازگرداندن محدودیت قبلی پس از آزمایش، تغییرات را بازگرداند: فقط زمان مشخص خواهد کرد.
توجه داشته باشید که حتی اگر این اسکرین‌شات‌ها از واتس‌اپ برای iOS گرفته شده باشند، امکان اشتراک‌گذاری فایل‌های رسانه‌ای تا 2 گیگابایت نیز برای برخی آزمایش‌کنندگان بتا که از واتس‌اپ بتا برای اندروید در آرژانتین استفاده می‌کنند، در دسترس است.
برای کشف اینکه آیا این امکان برای سایر آزمایش‌کنندگان بتا ارائه می‌شود، حتماً مرتباً از وب‌سایت ما یعنی دراگون موبایل بازدید کنید تا ببینید آیا آزمایش‌های بیشتری در کشورهای جدید وجود دارد یا خیر!

برخی از امکانات این اتفاق:

  • صد در صد این محدودیت از روی کشور های دیگه برداشته می شود
  • ارسال فایل های حجیم تر در نسخه های متفرقه واتساپ
  • ارسال فایل بیشتر از 100 مگابایت و تا محدودیت دو گیگابایت

شما می توانید اخبار های مشابه را در از همین دسته بندی دنبال کنید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *