scream
scream

بهترین فیلم ترسناک در حال حاضر در نتفلیکس (سپتامبر 2022)

هالووین ممکن است نزدیک باشد، اما فیلم های ترسناک محدودیتی برای لذت بردن ندارند. به عنوان یکی از پربارترین و سودآورترین زیرژانرهای سینما، تماشاگران همیشه در حال و هوای برخی از ترسناک های ترسناک هستند. خوشبختانه، به لطف دسترسی به سرویس‌های استریم، مکان‌هایی مانند نتفلیکس خانه‌ای از انتخاب‌های دلخراش است. بین پیشنهادهای اصلی و عناوین مجاز، یک فیلم ترسناک برای همه و همه وجود دارد. برای شروع، ما برخی از عناوین ترسناکی که در حال حاضر برای پخش در نتفلیکس در دسترس هستند را بررسی کرده‌ایم.برای دریافت ادامه اخبار از این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

برای اطلاع از جدیدترین نمایش‌ها و فیلم‌ها، راهنمای ما را در مورد همه چیز جدید در Netflix در ماه سپتامبر ببینید.

لطفا توجه داشته باشید: این لیست مربوط به مشترکین نتفلیکس ایالات متحده است. برخی از عناوین ممکن است در حال حاضر در پلتفرم های بین المللی در دسترس نباشند. این مقاله اغلب برای حذف فیلم‌هایی که دیگر در نتفلیکس نیستند. و شامل فیلم‌های ترسناک بیشتری که اکنون در این سرویس در دسترس هستند، اصلاح می‌شود.

فیلم ترسناک The Mist

وقتی کسی در مورد اقتباس فرانک دارابونت از فیلم مه استیون کینگ صحبت می‌کند، گفتگوها معمولاً به یکی از تلخ‌ترین پایان‌های سینما متمرکز می‌شوند. مسئله این است که چیزهای زیادی در فیلم The Mist وجود دارد که سزاوار شناسایی است. و نباید تحت الشعاع آن کلینچر احساسی دلخراش قرار گیرد. از طراحی موجودات گرفته تا رقابت شخصیت‌ها، دارابونت به خوبی از بدترین غرایز بشریت در سناریوی روز قیامت سوپرمارکت استفاده می‌کند. در پانتئون غنی اقتباس‌های کینگ که از شاهکارها تا اشتباهات ناامیدکننده را در بر می‌گیرد، The Mist محکم در کنار رده بالایی قرار دارد.

فیلم ترسناک Unfriended

Unfriended یکی از اولین عناوینی است که در سال 2014 روند ترسناک فیلم‌سازی «زندگی صفحه» را از منظر لپ‌تاپ یا دستگاه آغاز کرد. خیلی قبل از اینکه عناوینی مانند Host و Searching این زیرژانر را طوفانی کنند. یک همکلاسی مرده قلدرهای خود را در یک تماس با اسکایپ تعقیب می‌کند، در حالی که ما تماشا می‌کنیم که انگار یکی از شرکت‌کنندگان هستیم – فناوری و وحشت با غلبه نیروهای ماوراء طبیعی بر قلمروهای دیجیتال ترکیب می‌شوند. من اعدام‌های ترسناک را تحسین می‌کنم و حقوق مناسبی به دست می‌آید تا iTunes و YouTube همگی بتوانند روی دوربین نشان داده شوند (که بینندگان را در واقع‌گرایی ریشه‌دار نگه می‌دارد). به عنوان یکی از نسخه های اصلی «زندگی صفحه»، هنوز هم یکی از بهترین هاست.

فیلم ترسناک Incantation

تایوانی کوین کو فیلمی را پیدا کرد که فیلم Incanation به صورت کلیشه‌ای صحبت می‌کند، اما این باعث نمی‌شود که آنها کمتر ترسناک باشند. شما چند تکان خوب دریافت خواهید کرد زیرا یک مادر باید از دخترش در برابر شرارت هایی که با شکستن تابوهای مذهبی خواسته است محافظت کند. ترجمه: شکارچیان ارواح ویدیوی ویروسی احمق ناشناخته را نادیده می گیرند و عواقب آن را هم در آن زمان و هم بعداً پرداخت می کنند. فیلمنامه بر روی قوانین دوربین مبهم است. در مورد اینکه چه کسی از روی حس فیلمبرداری پیدا شده و اتفاقات تابویی پیرامون نفرین موجودیت فیلم می گیرد. با این وجود، مفهوم جالبی در مورد فیلم‌های ترسناک تعاملی وجود دارد که در رسانه‌های اجتماعی آن را با تمرکز بر فرانچایز Ring به تصویر می‌کشد، و شما صدای ترسناکی خواهید داشت – می‌توانید در نتفلیکس خیلی بدتر عمل کنید.

There’s Someone Inside Your House

اقتباس اسلشر پاتریک بریس دو شاهکار عظیم را برای فیلم‌های ترسناک مدرن انجام می‌دهد: ما را در حدس زدن نگه می‌دارد  این فیلم دیگری در مورد به قتل رسیدن نوجوانان توسط یک قاتل نقابدار است، اما به اندازه کافی شیک و خشن است که مسیر خودش را بسازد. هدایت‌های نادرست موقعیتی باعث می‌شود مخاطبان حدس بزنند چه کسی می‌تواند مقصر قتل جمعی باشد. در حالی که شخصیت‌ها با انگشت اشاره می‌کنند. در حالی که خون همه جا از غرفه‌های اعترافات کلیسا گرفته تا پیچ و خم‌های ذرت را شعله‌ور می‌کند. انتظار جیغ بعدی یا هیچ چیز دیگری را نداشته باشید، فقط یک اسلشر قوی معاصر که در زمانی که بیشترین اهمیت را دارد موفق می شود.

Scary Stories To Tell In The Dark

چه کسی می‌گوید فیلم‌های ترسناک PG-13 نمی‌توانند ترسناک باشند داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی مجموعه کتاب های کودکان آلوین شوارتز در مورد نوزادان عنکبوتی در صورت و کیف های رنگ پریده با وحشت و با قیمتی عالی اقتباس می شود. همه آن بچه‌هایی که از فقدان نوازش شوارتز آسیب دیده بودند. می‌بینند کابوس‌هایشان از طریق مجموعه‌ای از هیولاها، بازیگران موجودات درجه یک و برداشت فوق‌العاده بالغ آندره اووردال از ترسناک دروازه جان می‌گیرند. در تاریکی داستان‌هایی برای گفتن وجود ندارد. فیلمی که با طرفداران ترسناک جوان‌تر مانند طرفداران واقعی وحشت رفتار می‌کند، نه قدردان‌های کمتری که نمی‌توانند حتی ملایم‌ترین ترس‌ها را تحمل کنند.

Coming Home In The Dark

آیا شما در حال و هوای چیزی هستید که به طرز غیر قابل تحملی تیره و تار است این فیلم Ozploitation Coming Home in the Dark است. این یک تراژدی تعطیلات است که خانواده ای را در یک سفر جاده ای می بیند که با بدترین انسان ها روبرو می شود. این مظهر مکان اشتباه، زمان نادرست است و وحشت نهایی والدین مادران و پدرانی که سعی در محافظت از فرزندان خود دارند را به تصویر می‌کشد. هیچ عارضه موش و گربه دیگری وجود ندارد – مردم هیولاهای واقعی وحشت هستند، هیچ شیاطین یا موجودات ماوراء طبیعی مورد نیاز نیستند.

Cargo

یکی از اولین فیلم های ترسناک اصلی نتفلیکس هنوز هم یکی از فیلم های خوب است. Ben Howling و Yolanda Ramke’s Cargo با بازی مارتین فریمن در نقش پدری که به همراه دخترش از استرالیا عبور می کند – همچنین زامبی ها نیز وجود دارند. مردگان متحرک را به عنوان یک فیلم مرده در نظر بگیرید که بیشتر درباره شخصیت‌های انسانی‌اش است که با درام بقا روبرو می‌شوند تا اکشن زامبی، با این تفاوت که این فیلم دارای ریسک‌های احساسی قوی است. مسافر فریمن با افراد روانی، واکرهای وحشی و عناصر آب و هوایی روبرو می شود که به کارگو هیجان می بخشد، اما آنچه غیرمنتظره است این است که چگونه یک نوزاد داستان را سنگین نمی کند. داستان‌های فرعی کودکانه در ترسناک فرمولی دشوار برای از بین بردن آن است که کارگو درست می‌شود. زیرا ترس والدین محافظ به تجربه‌ای دلچسب از زامبی تبدیل می‌شود.

Till Death

زنی به عنوان بخشی از نقشه انتقام جویی خود را در غل و زنجیر جسد می بیند. مگان فاکس نقش زنی را بازی می‌کند که قبلاً ذکر شد که در یکی از ماجراجویی‌های ترسناک مستقل اخیرش به مرد سابق مرده‌اش دستبند زده شده است. این نیست که تا مرگ انقلابی است. بیشتر چگونه فاکس در حالی که بدن بی جان همبازی خود را به اطراف خانه و دور از قاتلان می کشد، فیلمی حیله گر را از طریق هیجانات جذاب به نمایش می گذارد. تا مرگ می‌داند که فقط سعی می‌کند فقط در نود دقیقه یک جریان شب جمعه سرد باشد، و این طرز فکر درست است. «تور بازگشت» فاکس با فیلمی به نام Till Death که بر اساس اجرای بهتر از حد انتظار، ارزش یک قمار را دارد، ابروها را بالا می برد.

The Babysitter

آیا The Babysitter تمایلات McG را به عنوان کارگردانی که عاشق سوزن انداختن محبوب است. و از فرهنگ پاپ نقل قول می کند مانند یک دانش آموز راهنمایی که HBO را کشف کرده است، می کند؟ آره. آیا آن را نیز برایان دافیلد از شهرت خودبه‌خود نوشته است. یک کمدی تاریک جوان و جوان – و آیا ملکه جیغ مدرن در حال ساخت، سامارا ویوینگ، بازی می‌کند

خوشبختانه، این لطف‌های نجات‌دهنده به شوخی وحشتناک مک‌جی کمک می‌کند، زیرا کودکی متوجه می‌شود که پرستار کودکش در حالی که مادر و پدر برای شب بیرون هستند. در حال انجام یک مراسم مذهبی است. بازیگران مکمل از جمله رابی آمل، بلا تورن، هانا مای لی و اندرو لیسانس همگی لحظات خود را در حال واژگونی عناوین خاص «شکار در خانه به تنهایی» هستند. با این حال، بچه نگهدار ویترین سامارا ویوینگ است. هماهنگ کنید، کمی بخندید. در اجرای شیطانی Weaving غوطه ور شوید، و خنده دارترین شبح آور نتفلیکس را تا به حال ببینید.

The Ritual

بازی ترسناک اصلی نتفلیکس با The Ritual، اولین کارگردانی دیوید بروکنر در خارج از بخش‌های The Signal، V/H/S و Southbound به سطح دیگری ارتقا یافت. چهار دوست به یاد پنجمین فرد فوت شده خود به یک سفر پیاده روی شمال سوئد می پردازند. اما قربانی یک کابوس جنگلی می شوند. زمانی که شخصیت‌ها با ترس یا احساس گناه مواجه می‌شوند، دیدگاه‌ها با لایه‌بندی وحشت روان‌شناختی آغاز می‌شوند. سپس فرقه‌گرایی به هراس جمعی اضافه می‌کند و در نهایت، بروکنر کالاهایی با ویژگی‌های موجود ارائه می‌کند.

یک منبع وحشت به منبع بعدی تغذیه می‌کند و آسیب‌های آینده را برمی‌انگیزد، همه به هم مرتبط هستند. زیرا بروکنر به راحتی در زیر ژانرهای مختلف ترسناک وارد و خارج می‌شود. چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد زیرا جنگل‌های سوئد تبدیل به یک زندان منزوی در فضای باز می‌شود و سپس تمام جهنم از بین می‌رود. بروکنر مهارت های فیلمسازی خود را به طرز چشمگیری به رخ می کشد.

Blood Red Sky

آسمان سرخ خونی پیتر توروارث به خون‌آشام‌های داخل هواپیما خلاصه می‌شود – اما نه آن‌طور که کانال SYFY چنین عنوانی را نشان می‌دهد. ناجا (پری باومایستر) یک مادر ومپایر است که تنها انگیزه اش این است که پسرش را از دست هواپیماربایانی که می خواهند یک پرواز تجاری را سقوط دهند، زنده نگه دارد. این بسیار پرتنش‌تر و از نظر احساسی جامع‌تر از آنچه انتظار می‌رفت است، از این که یک Snakes on a Plane باشد بسیار دور است.

Crimson Peak (2015)

اگر هنوز نمی‌توانید برای تماشای «کوچه کابوس» به سینما بروید. یا فقط پس از دیدن جدیدترین فیلم گیلرمو دل تورو به دنبال ادامه‌ی کامل هستید، «قله زرشکی بی‌عیب و نقص» بهترین فیلم برای شماست. یکی از زیباترین فیلم‌های مردی که کل فیلم‌شناسی‌اش به خاطر خیره‌کننده بودنش شناخته می‌شود. این فیلم دارای بازی‌های باورنکردنی از تام هیدلستون، میا واسیکوفسکا و جسیکا چستین است. این داستان وحشتناک انسانی شما را در حدس زدن نگه می دارد. زیرا به نظر می رسد نیروهای ماوراء طبیعی در اطراف ادیت کوشینگ و سر توماس شارپ می چرخند.

Apostle (2018)

کارگردان گرت ایوانز برای بازی با حواریون باشکوه و زرق و برق دار نیامد. در حالی که نسخه اصلی نتفلیکس در این مرحله چندین سال از عمر آن می گذرد. هنوز هم احساس می شود که این یکی هرگز آنطور که شایسته آن بود، مورد توجه قرار نگرفت. قبل از دورانی که فیلم‌های اصلی نتفلیکس بسیار رایج بودند. آپوستل توماس ریچاردسون (با بازی کسی جز دن استفنز) را دنبال می‌کند تا خواهرش را از یک فرقه عجیب و غریب و منزوی نجات دهد.

Alive (2020)

هیچ کس مانند کره جنوبی فیلم زامبی نمی سازد و #زنده یکی از بهترین هاست. یک پخش کننده بازی ویدیویی تصمیم می گیرد خود را در آپارتمانش حبس کند. در حالی که شیوع زامبی شهر اطراف سئول را ویران می کند. اما همانطور که او تمام امید خود را از دست می دهد. متوجه می شود که همسایه اش در آپارتمان روبروی او نیز هنوز زنده است. این دو یک زیپ‌لاین برای به اشتراک گذاشتن غذا ایجاد می‌کنند، و برای برقراری ارتباط با یکدیگر برنامه‌های واکی تاکی را به اشتراک می‌گذارند. در حالی که زامبی‌ها دنیای خارج از دیوار خود را به وحشت می‌اندازند. این فیلم به همان اندازه که در مورد نیاز انسان به تعامل و بقا است. و تهدید دائمی زامبی ها هر لحظه را مملو از تنش هیجان انگیز نگه می دارد.

Creep (2014)

طرفداران فیلم های ترسناک POV/فیلم های پیدا شد، خوشحال هستند، زیرا Creep یکی از بهترین ها در این سبک است. در اولین کارگردانی پاتریک بریس، کریپ فیلمسازی به نام آرون را دنبال می‌کند که به آگهی آنلاین مردی عجیب به نام جوزف پاسخ می‌دهد. تا از او برای آن روز فیلم بگیرد، آخرین درخواست مردی که ادعا می‌کند. بر اثر سرطان می‌میرد به امید ساختن ویدیویی برای فرزند متولد نشده‌اش. به محض ورود، آرون متوجه می‌شود که چیزی فوق‌العاده عجیب در مورد جوزف وجود دارد و با دوربینی که دائماً در حال چرخش است. ما شاهد پوچی و خطری در انتظار آرون هستیم. برای اجرای جهنمی مارک دوپلاس بیایید، برای ماسک Peachfuzz بمانید. اگر عاشق آن هستید، نتفلیکس دنباله آن را نیز دارد – Creep 2.

برای دریافت اخبار نتفلیکس با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *