samsung galaxy z fold
samsung galaxy z fold

سامسونگ برای گوشی های تاشو اهداف بزرگتری دارد

به گزارش دراگون موبایل و به نقل از دیجیتال ترندز، سامسونگ تولید قطعات اصلی را برای گوشی های تاشو آینده خود آغاز کرده است. این شرکت دارای دو سری اصلی گوشی هوشمند تاشو Fold و Flip است. بنابراین  قطعات در حال تولید برای گوشی های شایعه شده گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 هستند. یک وب سایت در کره جنوبی این اطلاعات را فاش کرد و در ادامه بیان کرد که این گوشی های تاشو در ماه جولای به تولید خواهند رسید.

samsung galaxy z fold
samsung galaxy z fold

گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا پایان سال 2022، 10 میلیون دستگاه از سری های Flip و Fold تولید کند. فرض بر این است که 70 درصد از آنها می توانند  عضو سری Flip باشند در حالی که بقیه احتمالا عضو سری Fold باشند. این عدد فقط یک  گمانه زنی است و ارقام دقیق تا ماه جولای منتشر نخواهد شد. به عنوان مرجع، Z Flip 3، حدود 65 درصد از سهم را در اختیار داشت در حالی که Z Fold 3 حدود 35 درصد از کل گوشی های تاشو سامسونگ در سال 2020 بود.

همچنین سامسونگ قصد دارد ظرفیت تولید ماژول های نمایشگر تاشو را افزایش دهد. گویا قرار است که این شرکت خط تولید خود را از 7 خط به 10 خط ارتقا دهد. سامسونگ امیدوار است که ماهانه 2 میلیون ماژول نمایشگر برای 1.4 تا 1.5 میلیون دستگاه تولید کند.

افزایش تقاضا در بازار جهانی

احتمال دارد که بازار گوشی های هوشمند تاشو در سال 2025 به 29 میلیارد دلار برسد. بنابراین، منطقی است که سامسونگ تولید تلفن های تاشو خود را افزایش دهد. در سال 2021 فروش گوشی های تاشو سامسونگ نسبت به سال قبل چهار برابر افزایش یافت. این شرکت همچنین فاش کرد که “گلکسی زد فلیپ 3” و “زد فلیپ 3” از مجموع فروش گوشی های تاشو سامسونگ در سال 2020، ظرف یک ماه پیشی گرفتند. مصرف کنندگان گوشی های تاشو سامسونگ را دوست دارند و امسال تقاضای بیشتری وجود دارد. در نتیجه، سامسونگ تولید را افزایش داده است تا نیاز های مشتریان را برآورده کند.

انتظار می رود این شرکت 15 درصد حاشیه سود داشته باشد که کمتر از سری S پرچمدار است. ما جدول زمانی عرضه گوشی‌های تاشو سامسونگ را نداریم، اما احتمالاً در ماه آگوست یا سپتامبر معرفی می‌شوند.

آیا شما هم از طرفداران این مدل گوشی های سامسونگ هستید؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *