ResidentEvil
ResidentEvil

نتفلیکس سریال Resident Evil را تنها پس از یک فصل لغو کرد

سریال Resident Evil تنها یک ماه پس از انتشار اولین فصل، سریال نتفلیکس Resident Evil با بازی الا بالینسکا، تامارا اسمارت و لنس ردیک لغو شد. اخبار لغو از ددلاین می آید که می گوید سریال عملکرد خوبی نداشته است. در رتبه دوم 10 برتر نتفلیکس با 72.7 میلیون ساعت بازدید قرار گرفت برای دریافت ادامه بررسی با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اما در هفته دوم افزایش معنی داری مشاهده نکرد و 73.3 میلیون ساعت بازدید برای مقام سوم به دست آورد. نشانه آن است که دهان به دهان برآمده نمی شود. در هفته سوم، به طور کامل از ده نفر اول خارج شد. سریال Resident Evil نیز در بین منتقدان و بینندگان عملکرد ضعیفی داشت. در Rotten Tomatoes امتیاز انتقادی 55٪ دریافت کرده است و فقط 27٪ میانگین امتیاز مخاطب را دارد.

 

این یک نتیجه‌گیری ناخوشایند برای سریالی است که – خوب، نمی‌توانم بگویم به طور دقیق قول داده بود، اما لنس ردیک به‌عنوان شخصیت شرور نمادین آلبرت وسکر داشت، و این یک شروع بسیار قوی در من است. کتاب. تریلر پایانی حال و هوای خاصی از «تلنگر زامبی‌های عمومی» داشت اما اگر نت‌فلیکس به‌دنبال فراتر رفتن معنادار از مرزهای طرفداران موجود Resident Evil باشد، این لزوماً چیز بدی نیست. من حدس می زنم که در حال حاضر این اتفاق نمی افتد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *