شو رانر رزیدنت اویل لیدی دیمیترسکو را به سریال نتفلیکس میاورد

رزیدنت اویل مجری سریال Resident Evil نتفلیکس می خواهد در صورت تمدید نمایش. نسخه لایو اکشن شخصیت شرور مورد علاقه طرفداران لیدی دیمیترسکو از دهکده رزیدنت اویل را معرفی کند. اندرو داب در صحبت با Polygon گفت که می‌خواهد تا حد امکان شخصیت‌های نمادین سری بازی را وارد کند. از جمله دشمنانی از هر نقطه بین اولین و آخرین ورودی‌ها. او گفت: در طول سریال. من می خواهم همه چیز را وارد کنم. به حال خودم رها شده. لیدی دی را می‌خواهم، هیولای گیاهی را می‌خواهم. همه چیز را می‌خواهم. همه چیز را می‌خواهم. اما با احتیاط [و] مسئولانه در طول زمان.» برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

توضیحات این اخبار رزیدنت اویل:

با توجه به اینکه سریال از دو خط زمانی (یکی قبل و دیگری در اعماق آخرالزمان) پیروی می‌کند، داب گفت که می‌خواهد بررسی کند که چگونه این شخصیت‌های بازی ویدیویی در هر خط داستانی متفاوت هستند و حتی می‌خواهد قهرمانان بازی قبلی را نیز شامل شود.

 

“این سوال پیش می‌آید که مردم چگونه تغییر می‌کنند؟ بنابراین شخصیت‌هایی هستند که ما مدت‌هاست آنها را ندیده‌ایم: جیل ولنتاین و کلر ردفیلد نمونه‌هایی از آن‌ها هستند. آنها در روزگار کنونی به همه این اتفاقات چه واکنشی نشان می‌دهند؟” او در مورد رزیدنت اویل گفت: “یک سوال به همان اندازه جالب، اگر نه جالب تر، این است که در 14 سال، 15 سال، 16 سال آینده چه اتفاقی می افتد، چیزی که آنها سعی داشتند از آن جلوگیری کنند، کجا اتفاق افتاده است؟ این شخصیت ها زندگی خود را صرف مبارزه با این شیوع کرده اند. چه اتفاقی می افتد وقتی که شما باختید؟ چه شکلی است؟”

در حالی که رزیدنت اویل هنوز برای فصل های بعدی تمدید نشده است، Stranger Things را به عنوان پربازدیدترین نمایش در حال حاضر در نتفلیکس از سلطنت خلع کرده است. همچنین به یک cliffhanger آشکار ختم می شود که به شخصیت معروف دیگری از بازی ها اشاره می کند، و با توجه به نظرات داب در مورد شخصیت های دیگر، مطمئناً به نظر می رسد که برنامه های بزرگی برای فصل های جدید وجود دارد.

در بررسی 7/10 IGN گفت: «در حالی که کیفیت جدول‌های زمانی تقسیم Resident Evil متفاوت است، نحوه ایجاد یک داستان اصلی و تداوم در حالی که از رویدادهای بازی‌ها به عنوان پایه استفاده می‌کند، تأثیرگذار و به خصوص لذت‌بخش است اگر اهل بازی باشید. طرفدار بزرگ آلبرت وسکر.”

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *