resident evil 4 remake
resident evil 4 remake

تریلر و گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake

بعد از مدت ها انتظار بالاخره بازی resident evil 4 remake گیم پلی و تریلری فوق العاده از خودش منتشر کرده که باعث میشه هر کسی که علاقمند به سبک زامبی و سروایول باشه سریع بره بازی رو پیش خرید کنه. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

تریلر کاملاً جدید Resident Evil 4 Remake در جریان نمایشگاه Resident Evil امروز منتشر شد که اشلی گراهام و آدام ونگ را نشان می‌دهد و همچنین نگاهی اجمالی به گیم‌پلی PS4، PS5، Xbox Series X|S و PC دارد.

اگرچه این تریلر مستقیماً افشای Resident Evil 4 را خراب نمی کند، اما به شدت به بسیاری از اسرار پشت Los Plagas و وضعیت اسفناک روستاییان اسپانیا اشاره می کند. این تریلر همچنین دارای نسخه های به روز شده رامون سالازار، شخصیت شرور آشنا از Resident Evil 4، و همچنین اشلی گراهام است.

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، اشلی گراهام، دختر رئیس جمهور در روایت اصلی داستان است. او به وضوح در این نسخه پیرتر است، با مدل موهای مدرن تر. در سمت شرور، سالازار نسبت به نسخه اصلی کمتر شبیه شخصیت شرور کمیک به نظر می‌رسد، اگرچه او سبک اروپایی قرن هجدهم خود را حفظ کرده است. شما می توانید همه این شخصیت ها و بیشتر را در نمایش اسلاید بالا مشاهده کنید.

نگاه عمیق تری به بازسازی Resident Evil 4

علاوه بر تریلر، کپکام نگاه عمیق تری به بازسازی Resident Evil 4 به طور کلی ارائه کرد. آنها شامل بازگشت بازرگان کلاسیک و همچنین تأیید این است که بازسازی مجدداً دارای سیستم موجودی تتریس مانند نسخه اصلی خواهد بود.

Resident Evil 4 اولین بار در تابستان معرفی شد و به دنبال به روز رسانی کلاسیک اصلی ترسناک بقا برای نسل جدید است. این بازی با نظم بالایی روبرو است زیرا بازی اصلی یکی از محبوب‌ترین آثار موجود در Canon Resident Evil 4 است.

Resident Evil 4 Remake قرار است در تاریخ 24 مارس 2023 منتشر شود. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *