Resident Evil 4 Remake
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake چند جزئیات جدید هیجان انگیز

Resident Evil 4 Remake – تنها چند هفته دیگر به بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک باقی مانده است. با جزئیات فراوان و جذاب جدید. در حالی که ما ترجیح می‌دادیم این بازی را واقعاً بازی کنیم. مخصوصاً از آنجایی که این بازی بسیار نزدیک به انتشار است. در عوض کمتر از 20 دقیقه از فیلم جدید Resident Evil 4 Remake به ما نشان داده شد. با این حال، نگاه کافی به ما داد تا برخی از آنچه را که فکر می‌کنیم بزرگ‌ترین تغییراتی است که در کلاسیک ترسناک ایجاد می‌شود، ببینیم.برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

جدا شدن Resident Evil 4 Remake

یاسوهیرو آمپو، کارگردان، در مصاحبه‌ای با IGN در مورد اینکه چگونه تیم سازنده متوجه شد چه مکانیزم‌های گیم‌پلی جدیدی را به Resident Evil 4 Remake اضافه می‌کند. گفت: «هنگامی که تیم به دنبال ساخت بازسازی بود، تیم نمی‌خواست مکانیک‌های اصلی را به هم بزند. بازی اصلی داشت. با این حال، وقتی به بازی نگاه می‌کردند، به دنبال چیزهایی بودند که می‌توانستند به آنچه قبلاً وجود داشت، آنچه قبلاً خوب بود اضافه کنند و همه چیز را حتی بهتر کنند.»

برای برجسته کردن این فلسفه، Ampo به طور خاص به مبارزه با چاقو اشاره کرد که از نسخه اصلی بهبود یافته است. در Resident Evil 4 اصلی، لئون از چاقو به عنوان آخرین راه‌حل استفاده می‌کرد. در ریمیک، لئون می‌تواند حملات را متوقف کند و چاقو را نه تنها به یک سلاح قابل دوام، بلکه یک سلاح ضروری تبدیل می‌کند، به خصوص اگر سلامتی شما کم شده است.

مقابله با حملات دشمن، چاقو را از یک ابزار آخر و جعبه بازکن چوبی شکوهمند به یک ابزار دفاعی تبدیل می‌کند که در آن می‌توانید فقط کمی بیشتر خود را زنده نگه دارید، تا زمانی که مهارت لازم برای جلوگیری از حملات دریافتی را داشته باشید.

حرکت های تکمیلی جدید

مشابه مهارت پاریینگ، می‌توانید از چاقو به عنوان آخرین حملات زمانی که دشمنان روی زمین هستند استفاده کنید. در یک صحنه به‌ویژه از فیلمی که پیش‌نمایش کردیم، لئون توانست به دشمن روی زمین نزدیک شود و گلوی آن‌ها را برید.

این یک سکانس به‌ویژه وحشیانه است، اما به این نکته اشاره می‌کند که چگونه Resident Evil 4 Remake تعادلی برابر بین ترس و اکشن حفظ می‌کند. در مصاحبه ما، آمپو گفت که تیم “بسیار بر ایجاد یک بازی واقعا متعادل با هر دو ترس و اکشن متمرکز شده است.”

کوئست های جانبی Resident Evil 4 Remake

در مصاحبه های قبلی تیم Resident Evil 4 Remake گفته بود که بازی تا حدودی بزرگتر از نسخه اصلی خواهد بود. زمانیکه این امر به طور ناگهانی Resident Evil 4 را به یک بازی جهان باز تبدیل نمی کند، به نظر می رسد که برخی از ماموریت های جانبی اختیاری وجود دارد که لئون می تواند از طریق پوسته های آبی مرموز انجام دهد.

در یک صحنه، لئون یک کاغذ آبی رنگ را برمی دارد و از او می خواهد که یک تخم مرغ طلای کمیاب برایشان بیاورد. انجام این ماموریت جانبی به لئون با سه اسپینل پاداش می‌دهد که بعداً می‌تواند در ازای مقداری پول نقد به تاجر بفروشد.

گزینه های سفارشی سازی

بهترین دوست لئون یک کیف است که تمام وسایل او را در خود دارد. نه تنها این کیس در Remake بازگشته است، بلکه بازیکنان می‌توانند قاب اتصال را با رنگ‌های مختلف سفارشی کنند و حتی می‌توانند جذابیت‌های کمی برای شخصی‌سازی قاب اضافه کنند. در ویدیوی پیش نمایشی که تماشا کردیم، لئون می تواند کمی جذابیت مرغ را به گوشه کیف خود اضافه کند. و به عنوان یک امتیاز، سازماندهی وسایل خود در سیستم شبکه ای جعبه ضمیمه همچنان فوق العاده رضایت بخش به نظر می رسد.

اشلی ریمیک کامل

ماموریت شما در Resident Evil 4 نجات اشلی گراهام، دختر رئیس جمهور ایالات متحده است. هشدار اسپویلر، متوجه می‌شوید که اشلی در نیمه بازی است. اما این بدان معنا نیست که ماموریت شما هنوز به پایان رسیده است. اشلی لئون را در اطراف تعقیب می کند و این به بازیکن بستگی دارد که در هنگام فرار از این دهکده متخاصم، او را از شر دشمنان در امان نگه دارد.

اشلی این بار توانایی های جدیدی دارد، مانند اینکه بتواند قفل درها را باز کند. لئون همچنین می‌تواند به اشلی دستور دهد که یا پشت سر او بماند یا در حالی که از برخی از دشمنان مراقبت می‌کند کمی عقب بماند.

او همچنین ظاهر جدیدی در Remake دارد، چیزی که Yoshiaki Harabayashi، تهیه‌کننده Capcom می‌گوید قرار بود چیزی از بازی اصلی را اصلاح کند. او در مصاحبه ما گفت: «بنابراین با نگاهی به محیطی که او در آن حضور دارد و فصلی که بازی در آن در حال انجام است، در یک منطقه بسیار سرد در اروپا اتفاق می‌افتد و به این ترتیب، او کمی احساس می‌کرد. به اصطلاح برای آب و هوا لباس پوشید نیست. بنابراین تیم تصمیم گرفت ژاکتی را اضافه کند که مناسب او باشد.”

سلاح های جدید

شاید طرفداران قبلاً این موضوع را در برخی از تریلرهای جدید مشاهده کرده باشند، اما Resident Evil 4 Remake حداقل یک سلاح جدید را به نمایش خواهد گذاشت: Bolt Thrower. اینها مین‌های انفجاری هستند که به پیچ‌های بی‌صدا وصل شده‌اند و نه تنها می‌توانند از دور از دشمنان سرسخت مراقبت کنند، بلکه به روشی بی‌صدا تحویل داده می‌شوند و تقریباً آنها را مانند یک سلاح مخفی کاری می‌کنند (حداقل تا زمانی که منفجر شوند).

مخفی کاری Resident Evil 4 Remake

این ما را به نکته دیگری می رساند: پنهان کاری. توسعه دهندگان در مصاحبه ما تایید کردند که Leon می تواند از مخفی کاری برای عبور از دشمنان در Remake استفاده کند. لئون نه تنها می‌تواند خم شود. بلکه اگر به اندازه کافی مراقب باشید. می‌توانید با فرستادن بی‌صدا با چاقو، دشمنان را پشت سر بگذارید. یا با استفاده از پرتاب‌کننده پیچ، حواس‌پرتی را از راه دور ایجاد کنید.

مکانیک های مخفی کاری جدید به ویژه هنگام مبارزه با Garrador مفید هستند که برای ردیابی مکان لئون بر صدا تکیه می کنند.

باس فایت های مختلف

پیش نمایش ما با نگاهی اجمالی به مبارزه با جک کراوزر، هم تیمی قدیمی لئون به پایان رسید. در حالی که این مبارزه در اصل یک رویداد QTE در بازی اصلی بود. اکنون باس فایت به طور کامل با لئون قابل بازی است که از چاقوی بهتر خود برای تقابل با Krauser استفاده می کند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *