RE4-Remake
RE4-Remake

اینترنت عزادار سگ در Resident Evil 4 Remake است

Resident Evil 4 Remake – Capcom اخیراً بخش بزرگی از گیم‌پلی بازسازی رزدینت اویل 4 را به نمایش گذاشت و طرفداران متوجه یک تفاوت کلیدی و دلخراش شدند. در نسخه اصلی Resident Evil 4، یک توله سگ در تله خرس گیر کرده است که لئون به طور تصادفی با آن برخورد می کند. بازیکن می تواند به رهایی سگ از تله کمک کند و سگ کمی بعد برای کمک به شما در یک نبرد رئیس باز می گردد.

تفاوت غم انگیز Resident Evil 4 Remake

در Resident Evil 4 Remake به نظر می رسد که دیگر اینطور نیست. همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید، زمانی که لئون در بازسازی RE4 به تله می رسد، سگ در حال حاضر مرده است و شما را مجبور می کند که به تنهایی با مبارزه آینده روبرو شوید.(خیلی خاطره بود وقتی سگه رو نجات میدادی و الان یکی از تگ های ترندینگ توییترعه)

طرفداران RE در اینترنت برای از دست دادن سگ نمادین عزادار هستند. حتی معروف “آیا می توانی سگ را نوازش کنی؟” حساب توییتر به صدا درآمد و خشم شدیدی را نسبت به مرگ زودهنگام توله سگ ابراز کرد.

سایر طرفداران RE این خبر را به گونه ای متفاوت مدیریت کردند، با برخی نظریه پردازی که نشان دهنده “نگرش تاریک تر، بیمارگونه تر” از وقایع Resident Evil 4 است. برخی از این تغییر ناامید شده اند و می گویند لحظه ای که سگ برای کمک به شما برمی گردد بخشی از این است. چیزی که به Resident Evil 4 در میان تاریکی احساسی سالم می دهد. و در نهایت یکی از هواداران خواستار یک لحظه سکوت برای سگ محبوب شد.

حتی با حذف ظاهری دوست پشمالوی ما، بازسازی Resident Evil 4 در حال شکل گیری است تا ادای احترامی وفادار به نسخه اصلی باشد. در پیش‌نمایش عملی خود، گفتیم که Capcom به نظر می‌رسد تمرکز لیزری روی بهتر کردن یکی از بهترین بازی‌های تمام دوران است.

کپکام می‌گوید هنوز برنامه‌ای برای بازسازی کد Resident Evil Veronica وجود ندارد

سری رزیدنت اویل در چند سال گذشته با چندین ورودی و بازسازی جدید در خط اصلی، رنسانس عظیمی را تجربه کرده است (یا REvival چطور؟). با بازسازی های مدرن 2، 3 و 4 در کتاب، برخی از طرفداران RE امیدوارند که بازسازی Resident Evil: Code Veronica را ببینند. به گفته کپکام، با این حال، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بازسازی عنوان Dreamcast 2000 وجود ندارد. یوشیاکی هیرابایاشی، تهیه‌کننده Resident Evil 4 در گفتگو با Noisy Pixel گفت که تمرکز فعلی کپکام بر روی Resident Evil 4 است، اما اگر فرصت پیش بیاید، شاید این شرکت کد ورونیکا را بازسازی کند.

تاریخچهCode Veronica

Code Veronica ابتدا در سگا دریم کست در سال 2000 منتشر شد. بعداً به پلی استیشن 2 و گیم کیوب منتقل شد و شاهد انتشار HD بر روی PS3 و Xbox 360 بود. این بازی به دنبال Claire Redfield از Resident Evil 2 و Chris Redfield از Resident Evil اصلی است. ما در بررسی اولیه خود از طرفداران بازی بودیم، اما در هر ریمستر بعدی، عناصر قدیمی آن را صدا زدیم، و این بازی را به یک کاندیدای عالی برای یک بازسازی از پایه تبدیل کرد. دوران بازسازی مدرن Capcom با بازسازی Resident Evil 2 در سال 2019 آغاز شد و Resident Evil 3 کمی بعد در سال 2020 دنبال شد. هر دو بازی در بررسی های ما امتیازات شگفت انگیزی کسب کردند. بازی Resident Evil 4 قرار است در تاریخ 24 مارس برای PS5، PS4، Xbox Series و PC منتشر شود.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *