شیائومی ردمی نوت 11 تی پرو عرضه جهانی میشود.

به گزارش دراگون موبایل و به نقل از گجت 360 ردمی Note 11T Pro+ و ردمی Note 11T Pro اوایل این هفته در چین عرضه شدند. اکنون گمانه زنی ها مبنی بر اینکه هر دو گوشی هوشمند با نام های مختلف در هند و در سطح جهانی عرضه خواهند شد، وجود دارد. یک منبع آگاه ادعا می کند که ردمی Note 11T Pro اولین بار در هند با نام ردمی K50i و مدل Pro+ با نام ردمی K50i Pro وارد بازار خواهد شد. وی در ادامه ادعا می کند که این گوشی ها به ترتیب با نام های Poco X4 GT و Poco X4 GT Pro در سطح جهانی عرضه خواهند شد.

ردمی نوت 11 پرو
ردمی نوت 11 پرو

احتمال تغییر نام در بازار های جهانی چقدر است؟

Tipster Kacper Skrzypek نام رمز Redmi Note 11T Pro+ و Redmi Note 11T Pro را بلافاصله پس از عرضه در چین در توییتر منتشر کرد. منبع آگاه به صراحت اشاره نمی‌کند که این گوشی‌ها در بازارهای دیگر به‌عنوان نسخه‌های تغییر برند عرضه می‌شوند. این توییت همچنین حاوی نام‌های رمز شایعه شده Redmi K50i و Redmi K50i Pro و Poco X4 GT و Poco X4 GT Pro است. با توجه به اسم رمز اشاره شده در توییت، حدس میزنیم که این گوشی ها احتمالا با نام های مختلف از مرزها عبور می کنند.

اسکرزیپک می گوید که ردمی Note 11T Pro+ دارای نام رمز «xagapro» و ردمی Note 11T Pro با کد «xaga» شناخته می شوند. او ادعا می کند که این کدها به ترتیب برای Poco X4 GT Pro و Poco X4 GT یکسان خواهند بود. علاوه بر این، او خاطرنشان می‌کند که ردمی K50i Pro دارای اسم رمز «xagainpro» است، در حالی که ردمی K50i با کد «xagain» شناخته می‌شود. “in” در هر دو این اسم رمز برای نشان دادن مدل هایی است که در هند عرضه خواهند شد.

منبع مطلع می گوید که برخلاف Redmi Note 11T Pro + که دارای سنسور اصلی ISOCELL GW1 64 مگاپیکسلی است، نسخه های هندی (Redmi K50i Pro) و جهانی (Poco X4 GT Pro) دارای سنسورهای اصلی 108 مگاپیکسلی خواهند بود. فرض بر این است که Poco X4 GT و ردمی K50i دارای سنسورهای 64 مگاپیکسلی باشند. لازم به ذکر است که شیائومی هیچ اطلاعاتی در مورد این موضوع ارائه نکرده است. طبق گزارش های قبلی گوشی های جدید در برخی بازارها با نام تجاری Poco عرضه خواهند شد.

همچنین مطالعه کنید:

تاریخ عرضه احتمالی آیفون 14 مشخص شد

واردات آیفون صرفاٌ محدود شده است نه ممنوع!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *