red-dead-redemption-remake-cancelled
red-dead-redemption-remake-cancelled

انتشار مجدد Red Dead Redemption یک بازسازی کامله

طرفداران سال‌ها است که خواستار یک بازسازی Red Dead Redemption بوده‌اند، که برخی از آن‌ها اوضاع را به دست خود گرفته‌اند. و جنبه‌هایی از بازی اصلی را در Red Dead Redemption 2 بازسازی کرده‌اند. برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

در حالی که دیدن بازگشت Rockstar Games و بازگرداندن نسخه اصلی بسیار عالی خواهد بود. من مطمئن هستم که بسیاری از آنها تمایلی ندارند پس از کابوسی که Grand Theft Auto: Trilogy- The Definitive Edition بود. امید خود را به دست آورند. چیزی که قرار بود یک ریمستر دوست داشتنی از سه بازی کلاسیک GTA باشد. یک آشفتگی تاب خورده و باگ بود که به نوعی بازی ها را بدتر از زمانی که بیش از 20 سال پیش عرضه کردند، کرد.

علاقه طرفداران به باز سازی  Red Dead Redemption

به جرات می توان گفت که بسیاری از طرفداران علاقه ای به دیدن اولین بازسازی Red Dead Redemption ندارند، مگر اینکه مراقبت هایی که شایسته آن است انجام شود، و طبق شایعات و افشاگری ها، ممکن است این دقیقا همان چیزی باشد که ما دریافت می کنیم.

یک تاپیک Reddit با عنوان “Red dead Redemption یک بازسازی خواهد بود و نه یک ریمستر طبق اطلاعات قبلی” اطلاعاتی را از ” افشاگران قانونی” که “سابقه خوبی” در گزارش اطلاعات معتبر در سری Grand Theft Auto دارند به اشتراک گذاشت. اطلاعات فاش شده، موجود در توییت حذف شده لینک شده در تاپیک، بیان می کند که Red Dead Redemption 1 با موتور بازی Red Dead Redemption 2 بازسازی می شود.

همانطور که پست به درستی اشاره می کند، توییت حذف شد مربوط به سال 2021 است. به این معنی که باید با مقدار زیادی نمک گرفت شود، اما بازسازی کامل آن کاملا دور از ذهن نیست، به خصوص با توجه به وضعیت تحسین شد منتقدان.

گیمرها نیز تنها کسانی نیستند که امیدوار به بازسازی هستند، راب ویثوف، که صدای شخصیت محبوب Red Dead جان مارستون را فراهم می کند، گفته است که دوست دارد برای بازسازی بازی بازگردد و حتی ابراز علاقه کرده است. نقشی در Red Dead Redemption 3 اگر Rockstar تصمیم به ساخت بازی سوم بگیرد.

نگرانی طرفداران برای این باسازی با توجه به باز سازی جی تی ای GTA

طرفداران نگران این هستند که بازسازی Red Dead Redemption به اندازه Grand Theft Auto: Trilogy بد فاجعه بار باشد و به درستی هم چنین است.

افشاگران مشهور Rockstar Games گزارش داده اند که یک بازسازی کامل از Red Dead Redemption در راه است. که ظاهراً بازی را با موتور بازی Red Dead Redemption 2 بازسازی می کند.

هنوز تایید رسمی انجام نشده که بازم نگرانی طرفداران رو بیشتر میکنه

در حالی که تا زمان تایید رسمی راکستار، بارها شایعه شد که این یک نسخه بازسازی شد. نه بازسازی،، طرفداران نگران هستند که این داستان شبیه به یک کالسکه و درهم و برهم توسعه نیافته باشد که GTA: Trilogy- The Definitive Edition بود.

GTA: Trilogy یک ریمستر بود که از GTA III، GTA: Vice City و GTA: San Andreas استفاده کرد. و گرافیک 20+ ساله را به‌روزرسانی کرد تا مدرن‌تر به نظر برسد. طرفداران به شدت ناامید شدند، نه تنها به این دلیل که گرافیک به روز شد به نوعی باعث بدتر شدن ظاهر بازی ها می شد. بلکه به دلیل طیفی از اشکالات و اشکالات عجیب و غریب که بسیاری از ماموریت ها را غیرقابل بازی می کرد.

به جرات می توان گفت که طرفداران حاضر به گذر از یک کابوس مشابه با Red Dead Redemption نیستند. به خصوص با توجه به استقبال منتقدان از بازی.

طرفداران نگرانی خود را در یک موضوع Reddit با عنوان “به همین دلیل است که اگر Rockstar یک ریمستر Red Dead Redemption را منتشر کند. نگران خواهم شد” که با تصویری از “ریمستر” وحشتناک GTA همراه بود، صحبت کردند.  برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *