rdr2-pc
rdr2-pc

بازی Red Dead Redemption 2 بیش از هر زمان دیگری در رایانه شخصی محبوب است

Red Dead Redemption 2 رکورد قبلی خود را برای بیشترین تعداد بازیکن همزمان روی رایانه شخصی از زمان عرضه خود در سه سال پیش پشت سر گذاشت. همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است، SteamDB نشان می دهد که رد دد 2  در 24 نوامبر 66,492 بازیکن همزمان جمع آوری کرد. این به طور قابل توجهی بالاتر از رکورد قبلی آن یعنی 55,271 بود که در 26 دسامبر 2019. بلافاصله پس از انتشار عنوان PC در 5 نوامبر، ثبت شد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

افزایش اخیر بازیکنان احتمالاً به دلیل فروش فصلی استیم در پاییز بوده است که شاهد کاهش 67 درصدی بازی بود. ناشر Take-Two Interactive اوایل امسال فاش کرد. که Red Dead Redemption 2 تا به امروز بیش از 45 میلیون نسخه از زمان انتشارش فروخت.

علیرغم موفقیت غیرقابل انکار، توسعه دهنده Rockstar Games در ماه جولای اعلام کرد که Red Dead Online هیچ «به روز رسانی محتوای مضمونی» بیشتری دریافت نخواهد کرد. زیرا منابع توسعه در عوض به سمت ایجاد Grand Theft Auto 6 سوق داد شد.

یک هفته پس از اعلام این خبر. طرفداران متعهد مراسم تشییع جنازه ای برای رد دد 2 Online برگزار کردند. که طی آن اعضای جامعه لباس سیاه پوشید و ادای احترام کردند.

در بررسی 10/10 IGN گفت Red Dead Redemption 2 “تصویر زیبایی از یک دوره زشت است که بازی صبورانه، صبورانه و بسیار سرگرم کننده است، و با بهترین داستان سرایی Rockstar رد دد 2 تا به امروز ترکیب شده است.” برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

"<yoastmark

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *