red dead online
red dead online

یک باگ Red Dead Online بازی را به شهر ارواح تبدیل می کند

Red Dead Online مدت زیادی در کنار ما نخواهد ماند. پس از اینکه Rockstar در ماه گذشته اعلام کرد که RDO دیگر به‌روزرسانی‌های محتوای اصلی را دریافت نخواهد کرد. بازیکنان بین خشونت انفجاری و غم و اندوه آرام متناوب شده‌اند (در برگه جدید باز می‌شود). چند نفر به سادگی بازی را به طور کامل ترک کرده اند. از جمله، ظاهرا، NPCها. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

باگ عجیب و غریب:

یک اشکال اخیر که برای اولین بار در Reddit ثبت شد. (در برگه جدید باز می شود)، کلانشهرهای شلوغ Red Dead و دشت های متحرک را به شهرهای ارواح متروک تبدیل کرده است. اسب‌ها کالسکه‌های خالی را در خیابان‌های متروک می‌کشند. اجناس بدون مراقبت در غرفه‌های بازار می‌نشینند. و حتی اگر به حومه شهر بروید نمی‌توانید حیوانات وحشی را پیدا کنید. مثل این است که کسی به آنها گفته باشد که بازی محکوم به شکست است و همه آنها فرار کرده اند تا شغل جدیدی پیدا کنند.

Red Dead Online با قضاوت بر اساس نظرات این باگ به طور تصادفی بازیکنان را در هفته گذشته تحت تاثیر قرار دادست. و طرفداران RDO را وارد قسمت های شخصی خود در “منطقه گرگ و میش” می کند. در حالی که آنها در اطراف نقشه به دنبال زندگی انسانی غیرقابل وجود هستند. که همیشه یک گوسفند سیاه در ترکیب Rockstar بوده است. حتی قبل از اینکه Rockstar وارد بازار شود و گفته بود که دیگر به‌روزرسانی‌های بزرگی دریافت نخواهد کرد. البته، تقریباً هر بازی که می‌توانید نام ببرید. در مقایسه با موفقیت چاپ پول که GTA Online است (در برگه جدید باز می‌شود) به نظر می‌رسد. که موفق نیست.

بسیار جالب است، هم به عنوان یک طنز ناخواسته توسط NPC های خود بازی. و هم به عنوان یک تجربه عجیب و غریب که بازیکنان بدون هیچ هشداری در آن غوطه ور می شوند. راه‌اندازی بازی‌ای که معمولاً در بازآفرینی «احساس» وصف‌ناپذیر فضاهای زندگی و یافتن آن کاملاً خالی از زندگی مهارت دارد. یک پیچ و تاب سرگرم‌کننده است. کالسکه‌های بدون راننده به سبک هالووین و وحشت ظریف ناشی از دویدن از خیابانی به خیابان دیگر در حالی که تلاش می‌کنید. و موفق نمی‌شوید. برای یافتن روح زنده دیگری فقط یک امتیاز وحشتناک است.

خلاصه:

Red Dead Online با این حال. برای بازیکنان قدیمی، این فقط یادآوری دیگری از سرنوشت اجتناب ناپذیر RDO است. نظرات بسیاری از طرفداران بی‌رحم است، ناراحت هستند که Rockstar هنوز پس از حدود یک هفته مشکل، باگ را برطرف نکرده است، و با ناراحتی یادآوری می‌کند که – بدون به‌روزرسانی‌های بزرگ برای درگیر نگه‌داشتن مردم – احتمالاً آینده RDO شامل تعداد زیادی از خیابان‌های خالی و گمشده است. چهره های آشنا.

حدس زدن اینکه چرا Rockstar به رفع اشکالات RDO مانند اینها اولویت نمی دهد سخت نیست. توسعه در GTA 6 به این معنی است که این شرکت در حال حاضر هر بازی را که درآمدی بیشتر از یک کشور کوچک ندارد را در قسمت پشتیبان قرار می دهد (در برگه جدید باز می شود). با این حال، نگران نباشید، در حالی که جزء آنلاین Red Dead محو می‌شود، تک‌نفره عالی آن مثل همیشه قوی است و مددرها هر روز به گسترش آن ادامه می‌دهند (در برگه جدید باز می‌شود).برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *