فتوشاپ
فتوشاپ

فتوشاپ رایگان شد!

Adobe Photoshop به زودی برای همه کاربران رایگان خواهد شد. به گزارش The Verge، ادوبی نسخه اصلی وب اپلیکیشن ویرایش عکس خود را برای استفاده آنلاین در دسترس همه قرار می دهد. تنها شرط لازم – باید یک حساب کاربری رایگان Adobe ایجاد کنید و از آن حساب برای ورود به برنامه وب استفاده کنید.

قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید، نسخه مرورگر وب فتوشاپ دقیقاً مشابه نسخه کامل دسکتاپ نیست. این یک نسخه کوچک شده است که برخی از ویژگی های پیشرفته برنامه دسکتاپ را ندارد.

نسخه تحت وب فتوشاپ برای اولین بار سال گذشته به عنوان ابزاری برای همکاری هنرمندان برای به اشتراک گذاشتن آثار خود با عموم مردم و سایر کاربران فتوشاپ رونمایی شد. با گذشت زمان، Adobe ویژگی هایی را به برنامه مبتنی بر وب اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد ویرایش های اولیه و اضافه کردن حاشیه نویسی را انجام دهند. ابزارهای موجود برای کاربران رایگان شامل اصلاح لبه ها، تنظیم منحنی ها و انجام عملیات های اولیه مشابه است.

فتوشاپ
فتوشاپ

فتوشاپ یک نرم افزار استاندارد واقعی برای ویرایش عکس است. اما قیمت بالای آن مانعی برای استفاده بسیاری از افراد بوده است. بسیاری از مردم به جای پرداخت هزینه اشتراک ماهانه، از ویرایشگرهای تصویر رایگان استفاده می کنند که می توانند وظایف اصلی ویرایش را انجام دهند. Adobe ممکن است بتواند این گروه از کاربران را جذب کند. این کاربران رایگان ممکن است در آینده به کاربران پولی تبدیل شوند.

این انتقال به یک رابط مبتنی بر وب همچنین به این معنی است که افرادی که Chromebook و رایانه‌های قدیمی‌تر دارند می‌توانند از ویرایشگر عکس استفاده کنند. کاربران دیگر برای شروع استفاده از فتوشاپ برای بهبود تصاویر خود نیازی به یک کامپیوتر پیشرفته ندارند. تا زمانی که آنها بتوانند یک مرورگر وب مدرن را اجرا کنند، مردم می توانند از فتوشاپ استفاده کنند.

Adobe در حال حاضر در حال آزمایش این نسخه فریمیوم در کانادا است و انتظار می رود در آینده در دسترس بودن آن را در سایر کشورها نیز گسترش دهد.

اینارم بخون باحاله:

فیسبوک روی رقابت با تیک تاک تمرکز کرده است
گلکسی A52s 5G آخرین به روز رسانی امنیتی سامسونگ را دریافت میکند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *